Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Gotowanie w akademiku

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

To potrawa, którą robię niezbyt często z tego względu, że potrzeba do niej oprócz ryżu odrobina szafranu. A wiadomo jakie ceny są tej przyprawy. Jednak do jej przygotowania potrzebna jest dobrej jakości patelnia. Kiedy już sobie kupisz ją na przykład na Ceneo https://www.ceneo.pl/Patelnie/Srednica:20_cm.htm , to bardzo łatwo będzie Ci przygotować to danie. Mnie najbardziej smakuje z dodatkiem owoców morza.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Widzę, że sporo tu kulinarnych speców.

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Nie jestem specjalistą kulinarnym, ale kiedyś moja Babcia poleciła mi świetne leczo z cukinii, a ze uwielbiam cukinię to idealnie się sklada! mogę wam podrzucic kilka fajnych pomysłów na cukinię https://zycieseniora.com/kulinaria/najci...a-cukinii/ . Mam nadzieję, że komuś z wa się przyda moja propozycja Smile

reload

Użytkownik

0  

Też nie jestem mistrzem kuchni ale staram się, byłem nawet na warsztatach grillowania https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ ze znajomymi, sporo się tam nauczyłem ale to także fajna zabawa i to nie tylko dla miłośników gotowania

Suurma

Debiutant

**

0  

Pamiętam jak kupiłam sobie fajne, droższe i profesjonalne garnki. Chowałam je przed moimi współlokatorami, żeby ich nie używali Smile Zamówiłam je sobie ponieważ moim hobby jest gotowanie i potrzebuje dobrego sprzętu.

monisiaprzylesna

Debiutant

**

0  

Ja również nie jestem zbytnio specjalną fanką gotowania. Jednak sporo dla mnie pomagały przepisy ze strony szefpoleca.pl na takie dania jak rosół na skrzydełkach, co było dobre na kaca Wink Tym bardziej ciekawa na tej stronie jest możliwość zaznaczenia ilości porcji, dzięki czemu na studiach można znacznie przyoszczędzić na zakupach.

cerceilannister77

Użytkownik

0  

Jeżeli nie macie pomysłu na zdrowe posiłki, to polecam wam zajrzeć tutaj : https://migliori-integratori.it/ Znajdziecie tam ogromną dawkę inspiracji, jeśli chodzi o zdrowie, dietę i dbanie o siebie. Dajcie znać, który artykuł was szczególnie zaciekawił. Smile [/align]

Krasnalek99

Debiutant

**

0  

moja siostra na studiach nauczyła się, że garnek nie jest potrzebny w kuchni w ogóle Wink nawet zupy robiła na patelni

kamsa

Debiutant

**

0  

ja pamiętam to za studneta żywiłem się na mieście

Haffau54

Debiutant

**

0  

Nie należy do łatwych rzeczy.
    __

kalkulator ubezpieczeń

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS