Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Gry komputerowe

Tibbers

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

A jak myślicie, czy warto zawodowo grać w gry komputerowe? Mnie osobiście bardzo to interesuje. Odkąd mam super szybki internet wydaje mi się, że mogę osiągnąć te cele, które wyznaczają sobie mistrzostwie świata. Zerknijcie sobie na tekst na stronie http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/por...id,tm.html - jest tam świetnie opisana cała sfera gamingowa. Wydaje mi się, że zarabianie dzięki grom komputerowym, jest naprawdę cudowne i warto się tym zajmować.

marcinek90

Debiutant

**

0  

Hej zobacz że np w korei pld, są prowadzone rozgrywki, i tam graczę naprawdę zarabiają konkret pieniądze, u nas to jeszcze raczkuje, więc możesz się tylko pobawić i nic więcej.

________________________________________________________________________________ ___________
    Szukam kogoś kto robi dobre aranżacje wnętrz. Znacie?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2018 11:42 przez marcinek90.

Slavo

Debiutant

**

0  

Myślę, że byłaby to bardzo fajna praca i wiele osób o takiej marzy ale niestety obawiam się, że nie jest tak łatwo zacząć zarabiać na tym pieniądze :/

Martas

Debiutant

**

0  

Warto na pewno, ale nie każdy się do tego nadaje. To tak jakbyś zapytał czy warto być piłkarzem

Trojki21

Debiutant

**

0  

Zgadzam się z Matras, trzeba mieć prawdziwy talent do grania.

Jaspersen

Debiutant

**

0  

A tam talent - trzeba go mieć jeśli gramy profesjonalnie. A co do grania amatorskiego to przecież robimy to dla zabawy. Ja tak mam z Counter Strike, chociaż ostatnio znalazłam stronkę https://csgo-skin-changer.pl/ i dzięki csgo skin changer poczułem się trochę jak profesjonalista Big Grin

Lipkos

Debiutant

**

0  

Zawodowo w gry komputerowe ? Na pewno do jakiegoś czasu. Mało komu na stare lata będzie się chciało spędzać czas przy komputerze Smile .

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

A wiecie o tym, że na graniu w gry można nawet zarobić? Są specjalne portale, takie jak na przykład Gamehag.com, w których za wypełnianie poszczególnych zadań otrzymuje się specjalne punkty - w tym przypadku są to "Kamienie Dusz". Po uzbieraniu odpowiedniej ilości można je później wymienić na atrakcyjne nagrody Smile Na portalu jest wiele różnych gier do wyboru, więc sądzę, że każdy znajdzie tam grę odpowiednią dla siebie Smile

Adrian4343Re

Debiutant

**

0  

Teraz wszędzie jest bardzo dużo dobrych gier komputerowych.To jest bardzo normalne.

jackwelss39

Debiutant

**

0  

No i takie gry oczywiście wymagają odpowiedniego sprzętu... Trzeba zainwestować w porządny komputer, a jak się jest już wprawionym graczem to dobrze jest mieć wiele innych akcesoriów. Na stronie https://aerocool.com.pl można znaleźć ich całkiem sporo i do tych z górnej półki. Każdy gracz zaopatrzy się tu między innymi w słuchawki, klawiaturę, myszkę, obudowę komputerową, czy też wygodny fotel dla gracza.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS