Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Grzejniki do domu

elabarbara

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Muszę zakupić nowy kocioł i polecono mi Kotły Ogniwo - może ktoś ich zna? Jeśli tak, to bardzo proszę o opinię jak sprawują się W praktyce ich kotły i jak są wykonane? Jak z żywotnością, awaryjnością? Jednak to zakup na lata i wolałabym nie wyrzucić pieniedzy w błoto...a wiadomo każdy szuka oszczędności potem.

Kordi33

Użytkownik

0  

Warto szukać oszczędności na ogrzewaniu. Ja ostatnio, póki okazja i nie jest zimno zainwestowałem w grzałki elektryczne ze strony https://mat-dom.pl/grza-ki-elektryczne/ - myślę, że to dobry wybór na przyszłość.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Teraz panuje moda na grzejniki dekoracyjne, z pewnością da się coś ciekawego znaleźć.

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

A czy polecacie firmę http://www.centrumgazowe.pl/naprawa-piecykow-bytom.html która zajmuje się profesjonalnym naprawianiem piecyków gazowych? Muszę szybko znaleźć kogoś dobrego, bo tego rodzaju piecyk jest niezbędny do funkcjonowania a być może ktoś korzystał z ich usług i może napisać kilka słów?

RafalM

Debiutant

**

0  

Bardzo szeroki wybór grzejników możemy znaleźć w sklepie internetowym Mat Domu. Mają bardzo wysokiej klasy grzejniki, od różnych producentów.
    Mamy do wyboru grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, pokojowe i inne. Warto zajrzeć - Polecam.

sajmonax

Debiutant

**

0  

też nas właśnie czeka taki wybór Smile. A jakie macie kontakty w domu? ma ktoś z Was simon kontakt ??

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS