Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Guma w sprayu do samochodu.

Dembiso

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mam pytanie czy ktoś kiedyś testował tego typu produkty na swoich samochodach? Chodzi mi o taki produkt - http://lakiery24.com/73-plynna-guma-w-sprayu jestem ciekawy czy łatwo się go stosuje i czy guma w sprayu nie zejdzie mi po deszczu czy myciu. Miał ktoś coś takiego?
    Ewentualnie czy należy szukać jakiegoś konkretnego producenta, czy to już nie ma takiego znaczenia, jakiego wybierzemy?

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Można się w to bawić, nowość na rynku. Na początek zabawy w tuning wizualny. Smile Mam element we wnętrzu samochodu pokryty gumą i czyszczę to Cockpit K 2 do pielęgnacji kokpitu w aucie i nic się nie dzieje. Na zewnątrz nie stosowałem.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2015 09:45 przez janko.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

A do czego ma służyć ta guma? Przeglądałam akcesoria samochodowe na Sprzedajemy.pl i nie widziałam czegoś takiego. To bezpłatny portal, więc jestem w szoku, że nie znalazł się sprzedawca z takim asortymentem. W sumie więcej osób wystawa pojazdy - nic dziwnego, w końcu tam za to nic nie płaci.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

To nowość i sprzedają głownie firmy.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Z tą gumą ciekawa sprawa, ale moim zdaniem jeżeli już do czegoś jej używać to ew. do jakiegoś uszczelniania podwozia. Poza tym pewnie trzeba wiedzieć jak ją nałożyć, żeby przypadkiem nie zatrzymać sobie wilgoci jakimś sposobem wewnątrz samochodu. Osobiście wolałam zabezpieczenie podwozia zrobić u fachowców i kiedyś przy okazji wizyty w mojej ulubionej myjni we Wrocławiu, "załatwiłam" i spód samochodu.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Nigdy wcześniej o takiej gumie nie słyszałam, ale będę musiała ją chyba wypróbować.

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Ja nie jestem do końca przekonana do tego rozwiązania. Mam wątpliwości, czy taka guma nie uszkodzi powłoki lakieru przy dłuższym stosowaniu. Sprawdzałam niedawno jak usuwa się wgniecenie karoserii w aucie na Cafe Mama i dowiedziałam się z tego artykułu, że w przypadku uszkodzeń, gdzie nie doszło do naruszenia struktury lakieru, można usunąć wgniecenie bez większego problemu. Dlatego wolę nie eksperymentować z takimi kosmetykami.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

A co taka guma w ogóle daje?

szarlotka

Użytkownik

0  

no właśnie, pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Czego to ludzie nie wymyślą.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Każdy dba o samochód tak jak potrafi najlepiej. Niektórzy kupują spray, inni jeżdżą na profesjonalne zabiegi. Ja zastanawiam się nad przyciemnianiem szyb Gliwice przy ul. Pszczyńskiej . Bardzo podobają mi się auta, które mają ciemne szyby. Od razu wyglądają na samochody z górnej półki.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS