Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
W jakim stylu łazienka i kuchnia?

74basraphols

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Słuchajcie, urządzam łazienkę i kuchnię, zastanawiam się w jakim stylu ją zrobić. Raczej na ciemno czy może jasno. Głównie chodzi mi o jej odcień bo jako kobieta przywiązuję do tego duże znaczenie. Sama już nie wiem... i potrzebuję inspiracji. Doradzicie coś? Właśnie przeglądam jakieś katalogi ale nic interesującego nie mogę znaleźć

Znudzony261

Debiutant

**

0  

Zbierz wszystkie cechy w kupę i zadecyduj co leży najbliżej Twoim oczekiwaniom Smile. Bo tak ciężko z czapy coś doradzić w takiej kwestii. A żeby potem nie żałować złego wyboru.

misia8603

Debiutant

**

0  

Dokładnie zgadzam się z tym co piszę znudzony Smile Ale powiedzcie mi gdzie macie zamontowany taki podgrzewacz wody https://www.castorama.pl/produkty/instal...-wody.html aby nie wadził wizualnie ale i spełniaj oczywiście swoje normy ? Musze go kupić bo niestety w naszym domu nie ma ciepłej bieżącej wody więc to jest jedyne rozwiązanie. na szczęście niedrogie i dostępne w castoramie od rękiSmile

długowłosa

Debiutant

**

0  

Najlepiej to w stylu nowoczesnym, bo on zawsze będzie w modzie Smile

mokka12

Debiutant

**

0  

Nowoczesny styl co roku oznacza coś innego, ciężko zdefiniować, to co było nowoczesne 5 lat temu, teraz na pewno nowoczesne nie jest. Ja poszłam w naturę, kamień drewno. bardzo fajny jest kamień dekoracyjny http://www.fornirkamienny.pl/, ale to tylko moje zdanie, bo każdy ma inne poczucie estetyki. Aczkolwiek elementy kamienne są godne polecenia.

morgan4

Debiutant

**

0  

Moja żona urządziła mieszkanie w stylu rustykalnym i musze przyznać, że bardzo mi się podoba, coś w tym stylu http://www.milionkobiet.pl/dom/styl-rust...4,1,a.html. Dodatki robią swoje, ale trzeba wiedzieć jak je dopasować do wypsoażenia, to dodatki nadają wnętrzu charakteru.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2017 03:51 przez morgan4.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Dom w stylu rustykalnym jest bardzo klimatyczny. Sama gdybym miała dom to tak bym go urządziła. Wszystko w drewnie i kamieniu.

stalowa

Użytkownik

0  

Mi się marzy kuchnia w stylu rzymskim, z ręcznie rzeźbionymi frontami i cokołami. Wiem, że nie jest to łatwo zrobić i trzeba mieć naprawdę świetne dłuta rzeźbiarskie, by można było liczyć na odpowiedni efekt. Cena może nie należy do najmniejszych, ale z tego co wiem to potem łatwo można modyfikować fronty.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Samemu raczej chyba trudno wykonać takie zdobienia, warto to powierzyć profesjonalistom.

mariann301

Debiutant

**

0  

Co do stylu to się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o łazienkę to bardzo ważne jest aby odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej. Zerknij sobie tutaj https://www.happydental.pl/ , ponieważ znajdziesz tu wszystko co jest to tego potrzebne

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS