Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Hemoroidy - dziwne?

burza

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Zdecydowanie racja. Wiele osób to bagatelizuje i uznaje za problem wstydliwy, a to jest błąd. Powinno się to leczyć i to jak najszybciej. Jeżeli się nie ma wystarczającej wiedzy można poczytać o tym jak leczyć hemoroidy na blogstyle, jak je w ogóle rozpoznać i czy należy udać się do lekarza. Oczywiście taka wizyta jest wskazana, jeżeli chcemy jak najszybciej się pozbyć tej przypadłości.

zara

Użytkownik

0  

Najlepiej zapobiegać hemoroidom niż je leczyć, konieczne jest zwalczanie zaparć, a nie ma lepszego sposobu na zaparcia niż dicopeg, jeśli zawiedzie dieta i naturalne sposoby jest najlepszy.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Ja tak sobie myślę, że po prostu powinniśmy przywiązywać większą wagę do dbania o nasze zdrowie. Jeżeli mamy siedzącą pracę, warto zatroszczyć się o odpowiednią dozę sportu i oczywiście zawsze zbilansowaną dietę. Jeżeli o tym zapomnimy, potem może się okazać, że przyplątała się do nas jakaś choroba wątroby .

winko1

Użytkownik

0  

spokojnie można sobie poradzić z hemoroidami lekami, a nie zaraz iść na zabieg. Mnie kiedyś dopadło takie ni to ból ni to swędzenie i pojawiła się krew, w aptece dała mi farmaceutka czopki Ruskorex o takie http://ruskorex.pl/jak-dziala-ruskorex i po tygodniu było po problemie. Nie wróciło, po co zabieg ? jak można lekami sobie pomóc.

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

A masz na pewno hemoroidy? Bo ja mam, a odbyt mnie nie swędzi...dziwne...Może masz owsiki??

zara

Użytkownik

0  

Na to wygląda że to hemoroidy, owsiki nie dają takich objawów! Przy hemoroidach dolegliwości mogą być różne chociaż najbardziej kojarzą się z bólem i krwawieniem, mi się udało i już nie nawracają ale jak mówiłam pilnuję się przed zaparciami stosując dietę i dicopeg 10g

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2016 09:33 przez zara.

bieniek

Debiutant

**

0  

Również wydaje mi sie,że są to hemoroidy. Owsiki są łatwe do wykrycia poniewaz bardzo swędzi wieczorami. Oraz na kale widać drobne białe robaczki.

Hemoroidy są bardziej bolesne. Oraz wyleczyć jest je trudniej .Tak więc najlepiej jest nie wstydzić się a wybrać jak najszybciej z problemem do lekarza. Inaczej mozna sobie narobić jedynie większych problemów.

Sugeruję zajrzeć sobie tutaj:
    http://leczymyhemoroidy.pl/

Na stronie jest opisane jak leczyć hemoroidy.

adzik

Debiutant

**

0  

W jaki sposób się to leczy? Czy długo trwa leczenie?

milli

Debiutant

**

0  

Hemoroidy ma każdy człowiek, ale nie każdemu dokuczają. Wszystko zależy od diety. A to swędzenie to mogą to być też pasożyty. Trzeba się przebadać.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS