Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
II termin PROBLEM

nathi00

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mam pewien problem z grupą związany z zaliczeniem ćwiczeń z przedmiotu Polityka Podatkowa. I termin kolokwium zaliczeniowego przypadł nam na 08.01.2013 (termin egzaminu z tego przedmiotu to 06.02.2013). Pani profesor poinformowała nas, iż jeśli ktoś nie zda w I terminie tego kolosa to drugi przypada w... marcu. Nie ma możliwości poprawy kolosa przed egzaminem w sesji.

Moje pytanie - czy Pani Profesor MA PRAWO nam cos takiego zrobic? Czy II termin zaliczenia kolokwium musi odbyć się przed sesją egzaminacyjną, abyśmy mogli przystąpić do I terminu egzaminu?

gdynia

Parlament Studencki

29  

Tak, było już kilka razy, ale kolejność wygląda tak: I termin zaliczenia, I termin egzaminu, II termin zaliczenia, II termin egzaminu.

II termin zaliczenia bardzo rzadko odbywa się przed I terminem egzaminu; czasem się odbywa, ale wykładowca dopuszcza do I terminu egzaminu tylko te osoby, które zdały ćwiczenia w I terminie.

nathi00

Debiutant

**

0  

nie do końca się chyba zrozumieliśmy Smile

Pani Profesor z Polityki Podatkowej chce nam zrobić II termin zaliczenia w marcu, przy czym II termin egzaminu z tego przedmiotu przypada na II tydzień sesji zimowej i Pani Profesor nie daje nam możliwości poprawy ćwiczeń przed II terminem egzaminu. I właśnie tego dotyczy moje pytanie - czy Pani Profesor MA PRAWO nam cos takiego zrobic?

gdynia

Parlament Studencki

29  

Napisz do mnie maila (lukaszkopyto@yahoo.pl) i napisz w nim wszystkie informacje- przedmiot, prowadzący (ćwiczenia i wykłady), rok, kierunek, grupę, terminy zaliczeń oraz egzaminów + podaj swój nr telefonu. Skonsultuję się z pełnomocnikiem Waszego wydziału i jeśli zajdzie taka potrzeba skierujemy sprawę do dziekana Smile

Z drugiej strony dziwne, że znacie już terminy sesji poprawkowej (drugich terminów)...

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2013 00:47 przez gdynia.

GreyBack

Użytkownik

7  

gdynia napisał(a):
    Aaa, przepraszam, faktycznie źle zrozumiałem. Napisz do mnie maila (lukaszkopyto@yahoo.pl) i napisz w nim wszystkie informacje- przedmiot, prowadzący (ćwiczenia i wykłady), rok, kierunek, grupę, terminy zaliczeń oraz egzaminów + podaj swój nr telefonu. Skonsultuję się z pełnomocnikiem Waszego wydziału i jeśli zajdzie taka potrzeba skierujemy sprawę do dziekana Smile

Z drugiej strony dziwne, że znacie już terminy sesji poprawkowej (drugich terminów)...

Gdynia zwróć uwagę, że to musi być jakiś szwindel, że drugi termin egzaminu jest w normalnej sesji.

Nathi a kiedy macie pierwszy termin egzaminu?
    A próbowaliście się dogadać z prowadzącym ćwiczenia, że egzamin jest wcześniej i potrzebujecie zaliczenia?

gdynia

Parlament Studencki

29  

GreyBack napisał(a):

gdynia napisał(a):

Gdynia zwróć uwagę, że to musi być jakiś szwindel, że drugi termin egzaminu jest w normalnej sesji.

To akurat mogłoby się zdarzyć (mało prawdopodobne, ale jednak), ale biorąc pod uwagę to i to, że z tego co wiem nie ma podanych jeszcze terminów sesji poprawkowej, to coś tu śmierdzi... czekam na maila i zobaczymy jak wygląda sytuacja. Koleżanka się też trochę zaplątała, bo w pierwszym poście napisała, że chodzi o I termin egzaminu, teraz o II, więc może zaraz się wszystko wyjaśni Big Grin

nathi00

Debiutant

**

0  

Zamykam temat, juz sie wyjasnilo w miare wszystko z moją grupą Smile dziękuję za informacje Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS