Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Informatyka i ekonometria (biznes elektroniczny) - ZAOCZNE - II st

marta91

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam Smile

Czy znajdzie się tu ktoś kto wybiera się na II st - niestacjonarne IiE, specjalność: biznes elektroniczny ?Smile

Jestem po Ekonomii i chciałabym wiedzieć czy będę sama po innym kierunku, czy ktoś wesprze mnie na duchu i powie, że sobie poradzę Wink

Starrk

Debiutant

**

0  

Cześć,

Nie pojawił się Plan tego kierunku na planach ue. Czy to oznacza, że było zbyt mało osób, aby go otworzyć?

mona31

Debiutant

**

0  

Właśnie też się nad tym zastanawiam. Dostałeś jakąś informację na maila? Bo ja nie i jeszcze trochę mam nadzieję.

vinci

Debiutant

**

0  

Cześć.
    Ja też aplikowałem na biznes elektroniczny na niestacjonarnych II stopnia. Z ISR wynika, że jednak się nie udało. Szkoda, bo widać że jednak byli chętni. Ciekawe ile osób zabrakło.
    Macie jakieś nowe informacje lub alternatywę dla tego kierunku?

marta91

Debiutant

**

0  

Z tego co wiem otworzyli tylko 'Zarządzanie projektami'. Ja osobiście nie miałam tego w alternatywnym kierunku i dostałam się na fir. Jednak napisałam prośbę do dziekana o prośbę o przyjęcie na IiE na to zarządzanie projektami. Teraz czekam na decyzję.

Ale też zastanawia mnie fakt, że skoro otworzyli tylko tą jedną specjalność, to dlaczego nie ma planu dla IiE...

greenisbluenow

Debiutant

**

0  

Na plan trzeba jeszcze poczekać - tak mi przynajmniej powiedzieli. Jestem właśnie na zarzadzaniu projektami i mam już login do wirtualnego dziekanatu, tam jest tez jakas lista przedmiotów, więc na pewno będzie to otwarte.

mona31

Debiutant

**

0  

marta91 napisał(a):
    Z tego co wiem otworzyli tylko 'Zarządzanie projektami'. Ja osobiście nie miałam tego w alternatywnym kierunku i dostałam się na fir. Jednak napisałam prośbę do dziekana o prośbę o przyjęcie na IiE na to zarządzanie projektami. Teraz czekam na decyzję.

Ale też zastanawia mnie fakt, że skoro otworzyli tylko tą jedną specjalność, to dlaczego nie ma planu dla IiE...

A u mnie odwrotnie Wink Dostałam się na zarządzanie projektami (mój kierunek alternatywny) i składałam podanie o przeniesienie na FiR, bo okazało się, że w po tych studiach będę mieć pewniejszą prace, ale plan zajęć bardzo mi się nie podoba. Prawie w każdy weekend są zajęcia, a ja pracuję i dojeżdżam z Częstochowy

mona31

Debiutant

**

0  

marta91 napisał(a):

Hej.
    Chciałam zapytać czy masz już może zgodę dziekana na przeniesienie na IiE?

marta91

Debiutant

**

0  

Dopiero dzisiaj dostałam taką decyzję.. Znaczy się, nikt mnie nie poinformował o tym, tylko wchodzą na wirtualny dziekanat zobaczyłan informację że studiuje na Informatyce i ekonometrii Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS