Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
instalacje fotowoltaiczne

bladosz11

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Online

0  

W sumie ja również przez pewien okres się zastanawiałem nad fotowoltaiką, ale w końcu stwierdziłem, że jednak to jest dobry pomysł. Mogę na pewno każdemu polecić współpracę z firmą http://inovativ.pl/ która moim zdaniem wykonuje najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne.

jarxo_36

Debiutant

**

Status: Offline

0  

Myslę, że warto zainteresować się fotowoltaiką chociażby ze względu na program MÓJ PRĄD. Dla tych, którzy nie znają tematu - więcej fotowoltaika mój prąd pod tym linkiem.

GraIGrażka

Debiutant

**

Status: Offline

0  

Ja mam instalacje od Columbusa i nie mogę narzekać. Przyjechali, opisali wszystko jak ma być, dostali upoważnienia i po podpisaniu umowy nawet sprawnie się uwinęli z montażem. Nawet ogarnęli za mnie dofinansowanie. Jedyne co, to zasugerowali mi przejść na roczne rozliczenie rachunku (i tu się trochę utykałam z PGE, ale jak już się udało przez to przejść to jest bardzo spoko)
    Rachunki dostaje raz w roku – jakieś grosze/ opłaty manipulacyjne, czy coś... i tak już prawie rok.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS