Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Inwestowanie małych kwot na forex

szerek

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

I tak najlepiej. Tego co dostaniesz w ramach bonusu nie możesz sobie od razu wypłacić - musisz tym obrócić. W zależności od tego, co się dzieje na rynku, bywa, że nawet jednego dnia można sensownie obrócić walutami. Bywały takie okresy, że kursy niesamowicie skakały, ciągle się coś działo i kto potrafił wykorzystać sytuację, bardzo dobrze na tym zarabiał. Kiedy już będziesz gotowy to po prostu wykorzystaj maksymalnie premię z depozytu.Tyle.

kopta

Debiutant

**

0  

Tak, wiem, przeczytałem całego pdfa o bonusach, wiem o co chodzi, na pewno wykorzystam w tym przypadku maksymalną premię od wpłaconego depozytu, tzn. otrzymam ją. Potrzebuję jeszcze tylko trochę czasu.

szerek

Debiutant

**

0  

Zwracaj uwagę na sytuację rynkową i najbliższe wydarzenia. Wkrótce odbędą się wybory w Wielkiej Brytanii - wtedy może dojśc do poważnych wahań na rynku. I wtedy też pewnie zauważysz u wielu brokerów ciekawostkę - tak jak w Easymarkets stop loss dalej będzie gwarantowany, spready dalej stałe i nie ma poślizgów w transakcjach, tak np. przy okazji takiego wydarzenia u brokerów spready mogą się wtedy zrobić zmienne... Poważnie - i wtedy dopiero zauważasz jak ogromne są różnice pomiędzy poszczególbymi systemami.

Agusiek55

Debiutant

**

0  

Dla mnie takie inwestowanie to chyba za trudna sprawa. Trzeba jednak trochę w tym siedzieć i ogarniać temat. Obecnie zastanawiam się nad dużo łatwiejszą opcją, czyli programami partnerskimi. W ich przypadku wystarczy mieć swój fanpage na facebooku, blog itp. Już interesowałam się siecią afilacyjną MyLead ponieważ ich support bardzo fajnie mi pomaga i jest duży wybór wspomnianych programów. Czytałam, że można na czymś takim fajnie zarobić.

MMieciu

Debiutant

**

0  

Tzw. "mali inwestorzy" na Forex sa potrzebni jedynie po to aby ci duzi mieli od kogo wyciagac kase. Trzeba byc naiwnym zeby wierzyc, ze mozna sie na tym dorobic.

kopta

Debiutant

**

0  

Polecam wam działanie na aplikacji na smartfony - od niedawna tak działam i mocno mi to usprawniło inwestowanie. Chyba w przypadku każdego amatora będzie podobnie - chodzi o możliwość szybkiego reagowania na zmiany rynkowe. Aplikacja easyMarkets wysyła mi powiadomienia - wtedy mogę reagować nawet w czasie pracy. Ale ważne również, że system posiada dokładnie te same funkcje, co wersja na komputery - łącznie z dealCancellacion.

szerek

Debiutant

**

0  

Już od dawna inwestuję przez aplikację - tak działa mi się zdecydowanie łatwiej i jestem w stanie szybciej podejmować decyzje. Od dawna tzn. kilka tygodni, bo to jakoś na początku czerwca się pojawiło, w sensie - wersja polska. Zdecydowanie polecam tą aplikację, wiele ułatwia, usprawnia, pozwala na normalne podejmowanie decyzji. Na forexie często znaczenie mają sekendy, a jeśli miałbym podejmować decyzje po pracy, w domu, prze lapkiem, to przecież nie mógłbym działać dokładnie tak, jak chcę. Przez pół dnia może się wiele zmienić.

Ajlar

Użytkownik

0  

Jezeli chcecie profesjonalnie dorabiac na forexie, to polecam szkolenia forex - znajduja sie one na darmowym blogu Vitaltrading.pl Wiele ciekawych informacji mozna tam znalezc, poradniki zarowno dla poczatkujacych jak i dla zaawansowanych. Nie ma co ryzykowac i samemu grac na forexie - w koncu to sa nasze ciezko zarobione pieniadze.

Żari

Debiutant

**

0  

Forex to ciężki rynek, trzeba mieć dużą wiedzę aby na nim grać

marcinek90

Debiutant

**

0  

Ja uważam że lepiej inwestowac mniejsze i wrazie czego mniej stracic. Znam przypadki że niektórzy brali pożyczki po pare tysiecy i tracili.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS