Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Inwestowanie małych kwot na forex

podobacz

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Nagle przyszło mi do głowy, że nie mam apetytu, bo brak we mnie literackiego realizmu. Wydało mi się, że sam stałem się częścią jakiejś źle napisanej powieści.

jjusti18

Użytkownik

-1  

A nie lepiej zerknąć tutaj https://bitbay.net/pl ? Słyszałam, że jeżeli chodzi o giełdę to najlepiej wybrać tą firmę. Ostatnio czytałam, że są największą i najstabilniejszą platformą, która oferuje najkorzystniejsze kursy cyfrowych walut. Sam założenie konta osobistego ja i je prowadzenie nic nie kosztuje, zaś koszta wymiany walut są naprawdę minimalne. Także według mnie warto bliżej poznać ich ofertę.

evaneska

Debiutant

**

0  

Doświadczenie można zdobyć na małych kwotach - takich, których nie boimy się ewentualnie stracić. Najlepiej, żeby były to środki dodatkowe, które w razie straty nie nadszarpną naszego budżetu. Ja sama jestem początkująca i poszukuję stron z wiedzą, trafiłam ostatnio na https://www.tms.pl/ i na razie przeglądam bazę wiedzy. Myślę, że w przypadku Forexu warto wiedzę teoretyczną przekładać na praktykę bardzo powoli. Dzięki nauce na własnych błędach można wiele osiągnąć i zwracać uwagę na istotne rzeczy.

lorka

Debiutant

**

0  

Ja raczej bym już nie inwestowała w forex. Zdecydowanie wolę inne formy inwestycji i to mniej ryzykownych. Bardzo podoba mi się inwestycja w pożyczki społecznościowe u nich http://www.fastinvest.com/pl . Nie jest to trudne, a w łatwy sposób można troszkę zarobić Smile Poczytaj sobie o tym koniecznie.

sombody

Debiutant

**

0  

Jak na forex to tylko z dużą wiedzą, jeszcze wiekszym doswiadczeniem i ogromną kasą inaczej lepiej dac sobie spokój bo procentowy dochód w skali roku to kilka kilkanaście procent.

czakramo

Debiutant

**

0  

na forexie dawno nie zagladalem sa jakies nowosci ?

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Skoro masz jakieś oszczędności to może zainteresuj się tematem inwestycji w nieruchomości https://inwestujwnieruchomosci.pl/ . Na tej stronie dowiesz się, że nie potrzebujesz dużej gotówki oraz, że można różnie inwestować. I na dokładkę, jak inwestować pieniądze zarobione na inwestycji w nieruchomości.

kopta

Użytkownik

0  

Przecież już było wszystko na ten temat powiedziane. Było też o XTB. Nie każdy nadaje się do takiego inwestowania, trzeba mieć o tym pewne pojęcie. A że małe kwoty? To chyba oczywiste. Mnie zawsze śmieszy takie gadanie, że się nie da, że 90 proc. traci. A ile osób prowadzi swój biznes? 5 proc.? A czemu pozostali nie? Bo się do tego nie nadają!

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

...lepsze to od takich inwestycji?
    Ludzie mają problem kiedy ich sposób inwestowania i zarabiania okazuje się później niewypałem, zobacz, to jest kłopot.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2019 17:38 przez janko.

Banairr

Użytkownik

0  

Inwestowanie jest zawsze trudnym problemem.
    Złoto, bitcoiny i więcej.
    Wiele opcji.
    Przejrzyj recenzje, aby zrozumieć, czym jesteś zainteresowany i w co inwestujesz swoje oszczędności.
    Przez długi czas studiowałem ten kierunek, recenzowałem wiele recenzji, nawet http://sarr.org.pl/ takie.
    Najważniejsze jest, aby stworzyć prawidłową i pełną wiedzę.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS