Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jak jesc tanio i zdrowo?

operana

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Na pewno warto wprowadzić do diety wiele owoców Smile

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

To fakt, lepiej tez zjadać kilka mniejszych posiłków, ale za to częściej.

Hirek12

Użytkownik

1  

Jeśli chodzi o zdrowe odżywianie to polecam odwiedzić sklep z zdrową żywnością gdzie kupuję https://www.bee.pl/czystek-wlasciwosci-z...a-521.html Mają olbrzymi wybór zdrowych produktów i w dobrej cenie więc warto skorzystać z oferty.

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Zdrowa, ekologiczna żywność zawsze będzie droższa od tej przemysłowo produkowanej. Ale wydaje mi się, że warto zapłacić trochę więcej i mieć pewność, że wybraliśmy zdrowe produkty. Ja nawet słodycze dzieciom kupuję te ekologiczne w sklepie https://zakreconysloik.com.pl/slodycze-e...-czekolady . Mają ogromny wybór i niebanalne smaki.

pokermama

Debiutant

**

0  

Na pewno warto gotować samemu, masz wtedy wpływ na wszystkie dodatki. Przy okazji samodzielnego gotowania fajnie jest popróbować różnych diet, wegetariańskiej, bezglutenowej, frutariańskiej i znaleźć taką, dzięki której czujemy się lepiej. Ja przestawiłam się na bezglutenową, lepiej mi się działa, myśli na niskocukrowej diecie. Polecam dobre źródło informacji na ten temat tutaj: dieta bezglutenowa. Przez kilka lat studiowania wyrobiłam sobie takie nawyki, jak gotowanie większych porcji po to, żeby zamrozić część i potem w ciągu tygodnia można to odgrzać, odpada całkiem dużo pracy. Warto też mrozić tanie warzywa sezonowe, owoce.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jakoś zdrowe żarcie zwykle jest droższe niż to niezdrowe. Ta sytuacja jest... chora.

reload

Użytkownik

0  

Rzeczywiście tak bywa ale właśnie dlatego ja zwykle najczęściej jem warzywa i owoce sezonowe bo wtedy są najtańsze. Teraz na bakłażan przepisy znalazłem i robię często dania na jego bazie bo muszę wykorzystać sezon kiedy jest w miarę tani a to bardzo zdrowe warzywo.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2019 16:11 przez reload.

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

A powiedzcie mi proszę, bo mnie teraz interesuje mandolina do krojenia i nie mam pojecia ile za taką dobrą tarkę trzeba zapłacić 100zł czy więcej?

mileniaa

Użytkownik

0  

A nie zastanawiałeś się nad zakupami w sieci tanich i zdrowych produktów ? Mnóstwo tego typu rzeczy na pewno znajdziesz u nich https://igrek24.com sporo moich znajomych robi tam zakupy i wiem że są zawsze zadowoleni.

poziomka9

Debiutant

**

0  

Najlepsza możliwa kuchnia? Smaczna! Dlatego też nie kombinuj i postaw na podstawy. Wybierz jakiś dobry jakościowo makaron gniazdka, dodaj sos, mięso - tania, szybka, a przede wszystkim zdrowa kuchnia, która zawsze będzie służyć, niezależnie od sytuacji.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS