Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jak odmienić salon nie do poznania?

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Czasami wystarczy nie wiele, aby z nudnego salonu zmieniło się na pomieszczenie, w którym chcemy spędzać czas. Cudowne dodatki jak np. roślinność, narzuta czy poduszki mogą zmienić trochę nasze pomieszczenie. Warto też pamiętać o dobrym oświetleniu naszego salonu. Ciemne pomieszczenie robi się nudne i nie komfortowe. Ja ostatnio zmieniałam swój salon. Zdecydowałam się na lampy z https://oswietlenie-sklep.pl/ . Mają szeroki wybór i przyzwoite ceny. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Czasem taka odmiana wiąże się z gruntownym remontem, wymiana mebli, malowaniem czy tapetowaniem.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Wystarczy nie wiele by odmienić salon, drobne dodatki, dekoracje. Może jakieś ładne kolorowe serwety lniane ? Ja takie właśnie mam bo kupiłam na tej stronie- https://www.sklep.swiatlnu.pl/serwety-lniane . W rzeczywistości wyglądają bardzo ładnie niż na zdjęciach.

sówka

Użytkownik

0  

ważne żeby miec pomysl na zmiane. bez koncepcji w ogole nie zaczynalałbym zmian bo moga skonczyc sie jednym wielkim misz-maszem. najlepiej wyjsc od przejrzenia sobie trendow i wybrania takiego ktory bedzie spojny z naszymi oczekiwaniami. w sieci jest mnostwo koncepcji, kolekcji meblowych itd. sama jestem przed zmiana salonu - bardzo podobaja mi sie kolekcje z salonu agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-spenc...-dziennego ta jest bardzo oryginalna a jednoczesnie ma w sobie ducha rodzinnego - przejrzysta i z pomyslem Smile

paavo

Debiutant

**

0  

Jak chcesz odmienić salon to przede wszystkim wymień meble Smile to przecież najważniejsza rzecz w pomieszczeniu. Może takie STOLIKI KAWOWE będą się dobrze prezentować w Twoim salonie? U mnie wyglądają niesamowicie!

michalnalepa

Debiutant

**

0  

Ja od siebie mogę polecić sklep internetowy i producenta mebli http://meble-24.pl/ Meble Katowice,Meble Dąbrowa Górnicza, Meble Dąbrowa Górnicza, Meble Sosnowiec z tych okolic warto kupować bo jest szybka dostawa

melania91816

Debiutant

**

0  

Czesto wystarczy tylko zmienić układ i będziecie zdziwieni jak wszystko nagle inaczej wygląda Big Grin.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Może warto byłoby pozmieniać wystrój wnętrz? Tyle jest ciekawych inspiracji w sieci, że jest w czym wybierać.

sebafaszak

Debiutant

**

0  

Warto w tym celu zatrudnić projektanta wnętrz.

fionka2

Debiutant

**

0  

Możesz go odmienić poprzez jakieś dodatki. Możesz nawet kupić bukiet kwiatów czy kwiaty w doniczce i to już mieni wygląd salonu.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS