Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jak oszczędzić na codziennych zakupach

Dembiso

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Kupując w sieci można oszczędzić i to wcale nie mało. Nie wiem czy kupujecie regularnie przez internet jeśli nie to polecam zacząć. Przykład z mojego życia ostatnio chciałem kupić gokarta na pedały w markecie - https://www.sportking.pl/gokart-na-pedal...afari-bfr/ takie coś, wyobraźcie sobie, że tam był 2x droższy chyba nawet taki sam. Więc macie przykład jak można oszczędzić i to wcale nie mało.

maciejs804

Debiutant

**

0  

Ja się przyznaje często sprawdzam gazetki promocyjne, aby wiedzieć co w trawie piszczy. Mam różne portal, które mi w tym pomagają.

monikabert90

Użytkownik

0  

Ja uważam, że zdecydowanie lepszym sposobem na grubszy portfel jest po prostu dodatkowa praca przez przez internet, a nie oszczędzanie na zakupach. Umożliwiają to na przykład programy partnerskie MyLead. Praca prosta i przyjemna, z domu, polegająca na promowaniu różnych produktów i usług Smile

Knotty

Użytkownik

0  

Ja aby mieć rzecz, którą bardzo chcę, a która jest dla mnie za droga do kupienia robię tak, że wchodzę dajmy na to na https://blip.pl/van-graaf/ i wykorzystuje dodany tam kupon do konkretnego sklepu. W ten sposób mam daną rzecz nawet do 70 % tańszą. Uważam, że korzystanie z takich kuponów jest sposobem na oszczędzanie. Uważam, że kupony nie są popularne w Polsce, mało kto z nich korzysta. To bardziej jest moda amerykańska. A przecież prawie wszystko zapożycza się od amerykanów, a ta moda na kupony jeszcze do nas nie dotarła. Powinniśmy to zmienić.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2017 08:22 przez Knotty.

piwko

Debiutant

**

0  

Dla mnie oszczędzanie to po prostu nie skupowanie tzw. głupot - czyli rzeczy, które "w sumie może teraz mi się nie przydadzą, ale może kiedyś" ... i tak o nich zapominamy, więc niepotrzebnie się pieniądze wydaje.

nikejkaa

Debiutant

**

0  

Śledzić gazetki, nie kupować produktów krótkoterminowych na zapas. Generalnie robić zakupy w Biedrze i Lidlu Big Grin

Doren

Debiutant

**

0  

Lubię kupować w internecie bo mam czas, by pomyśleć, czy dana rzecz jest mi niezbędna.

Ekonomiczne i inne sposoby na zarobek. Zapraszamy i pozdrawiamy.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Mam tak samo. To mnie "temperuje".

zabrzanka

Użytkownik

0  

Ja oszczedzam szukając promocji, wyprzedaży itp. Ostatnio znalazłam http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Timex-2729.html Bardzo duży wybór zegarków męskich dobrej marki. Na wiele propozycji są ceny promocyjne. No i takim sposobem oszczędzę na prezencie dla syna.

jjusti18

Debiutant

**

-1  

A mnie się wydaje, że zakupy w sieci są świetnym rozwiązaniem. Raz, że się nie traci czasu na chodzenie po sklepach, a dwa w jednym miejscu można znaleźć wiele okazjonalnych ofert. Do tego warto zamówić taniego kuriera, chociażby takiego https://www.szybkikurier.eu/kurier-bez-drukowania-listu . Działają szybko, profesjonalnie, sprawnie i nic złego się nie dzieje u nich z paczkami. Ich usługi są wysokiej jakości, a firma jest całkowicie rzetelna.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS