Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jak panować nad emocjami

tosiasamosia

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mam problem z panowaniem nad emocjami. Już od wielu lat,nie potrafię kontrolować tych złych emocji. Kiedy już wpadnę w stan złości jest mi bardzo trudno sie uspokoić . Czym więcej o tym myślę tym jest jeszcze gorzej. Postanowiłam poszukać pomocy w formie artykułów i natrafiłam na interesujący http://www.challengegroup.pl/jak-panowac-nad-emocjami/, z którego wskazówek na pewno skorzystam.

deopik

Debiutant

**

0  

Najlepiej udać się do psychologa. Czasem nie ma sensu szukać porad w internecie wśród ludzi, którzy nie mają takiej wiedzy jak psycholog.

dawid33

Debiutant

**

0  

Proponuję pić melise to powinno Cię trochę uspokoić albo kup jakieś leki na uspokojenie. Jeśli to nie da efektu to idź do psychologa

Lipkos

Debiutant

**

0  

Mi w takich sprawach pomaga często codzienna medytacja, dzięki której bardzo dobrze się relaksuję.

stefan221

Debiutant

**

0  

Chyba nie ma takiego człowieka który by nie stracił panowania nad sobą.Wtedy bardzo pomaga osoba która jest przy tobie i się chroni żeby nic głupiego nie zrobić.

Jola1998

Użytkownik

0  

Czasem pomocą z problemami jest zwykła rozmowa. Nie wszystkie emocje można samodzielnie pokonać i ja jestem na to przykładem. Mam zaburzenia pamięci https://terapiacentrum.pl/zaburzenia-z-pamiecia , jestem nerwowa i poirytowana, łatwo też wpadam w głębszy dół. Mnie pomaga specjalista i myślę, że Ci, którym kłopot sprawia natłok myśli czy emocji też powinni zapisać się do takiego lekarza.

Litsee

Debiutant

**

0  

Jeśli ten problem przeszkadza Ci już od kilku lat to może warto porozmawiać o tym z psychologiem?

Vectus to najskuteczniejszy laser. Przekonaj się na https://www.pomorskiefirmy.pl/depilacja-...er-vectus/

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Niestety, ale problemy z panowaniem nad własnymi emocjami coraz częściej mają również dzieci. Często stres pojawiający się w życiu rodziców odbija się właśnie na najmłodszych. Jeśli więc widzicie, że z Waszym dzieckiem dzieje się coś niedobrego, to warto jak najszybciej udać się z nim do dobrej poradni, na przykład http://centrum-futurum.pl/ w Łodzi. Dzięki zdiagnozowaniu lub wykluczeniu chorób takich jak np. ADHD będzie wiadomo, co dalej robić Smile

łuki

Debiutant

**

0  

jakie leki, co wy opowiadacie! Wystarczy więcej ruchu, sport, może jakaś rywalizacja? Podczas spotu naprawdę można się wyładować dla mnie idealne jest łucznictwo ale podczas biegania też można się nieźle uspokoić.
    Przy okazji jeśli czyta to jakiś łucznik mam pytania - czy zestaw Man Kung Basilisk jest okej dla początkującego?

Ela_88

Debiutant

**

0  

Jest wiele sposobów na rozładowanie złości, choćby tak jak ktoś już zaproponował - sport. A na szybsze uspokojenie się pomagają głębokie oddechy.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS