Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jak to wpłynie na koszty ogrzewania?
 • Post: #21

  pukla123

  Użytkownik

  ***


  Postów: 209

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2019

  Status: Offline


    0  

   

  klarcia napisał(a):
  Wiele zależy też od tego czym grzejemy, my teraz wymienialiśmy kocioł na taki 5 klasy z dofinansowaniem od tego producenta - https://www.piecbud.net.pl/ No i jest naprawdę o wiele bardziej ekonomiczny niż poprzednik


  a nie myslalas o panelach slonecznych? My zamawialiśmy i nie żałujemy wydanych pieniędzy, tutaj można je kupić https://www.4sun.eu. Polecam bo mają dobre ceny i wysokiej jakości produkty. Można je spokojnie montować także na kamperach, łodziach, kempingach, ogródkach działkowych, systemach alarmowych. Jesteśmy bardzo z nich zadowoleni.

 • Post: #22

  edwine933

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 396

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Dla mnie ważne jest to, aby koszty ogrzewania były stosunkowe niskie do tego, jakie ogrzewanie daje możliwości. Tymi możliwościami na pewno jest ekologia i to, że możemy oddychać odpowiednim powietrzem w naszym domu. Myślę, że to wszystko zdecydowanie pasuje do ogrzewania elektrycznego i fajnym wyborem jest grzejnik elektryczny z termostatem

 • Post: #23

  cerceilannister77

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 315

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli chodzi o ogrzewanie w domu, to warto rozważyć zasilanie gazem LPG. Polecam ofertę firmy http://lpgdirect.pl/ która dostarcza paliwo jak i zajmuje się montażem i projektowaniem instalacji. Początkowy koszt szybko się zwraca w niskich rachunkach no i jest ekologicznie. Węgiel będzie wycofywany z obiegu i zastępowany ekologicznymi paliwami w tym gazem.

 • Post: #24

  AnnaMarie711

  Użytkownik

  ***


  Postów: 97

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  chcecie obniżyć rachunki za ogrzewanie? Myślę, że tu rekuperacja będzie bardzo dobrym krokiem do tegoSmile Jeżeli o tą chodzi to firma https://el-san.pl wam na pewno świetnie pomoże.

 • Post: #25

  Elcor

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Jeśli myślimy na poważnie o tanim ogrzewaniu, to trzeba koniecznie rozważyć montaż ogrzewania na podczerwień, to chyba teraz najtańsza opcja, a na pewno jedna z najbardziej ekologicznych https://www.najtanszeogrzewanie.pl/oferta.html tutaj warto o tym poczytać więcej

 • Post: #26

  donguan

  Użytkownik

  ***


  Postów: 126

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Moim zdaniem ludzie za bardzo kombinują z tym ogrzewaniem. Pellet czy prąd są drogie, a gaz? Gaz mogą nam odciąć i ile gospodarstw zostanie bez ogrzewania? To się aż w głowie nie mieści. Dlatego ja was proszę, wybierajcie ogrzewanie rozsądnie. Ja na przykład patrzyłem na takie https://kotlarstwo.co/kotly-na-ekogroszek.html piece i o takim sposobie opalania domu właśnie myślę.

  Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2020 10:16 przez donguan.

 • Post: #27

  Słoneczko22

  Użytkownik

  ***


  Postów: 57

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2019

  Status: Offline


    0  

   

  No widzę, że tutaj ktoś myśli o oszczędzaniu, dlatego zdecydowanie chcę powiedzieć, że ten oto zasobnik wody ciepłej może się sprawdzić, jeśli macie nadwyżki wody ciepłej podgrzewanej przez kotły centralnego ogrzewania. Jest to sposób na jej niemarnowanie, co na pewno też wpłynie na rachunki za ogrzewanie.

 • Post: #28

  wojciech32

  Debiutant

  **


  Postów: 17

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Może ktoś z was zastanowi się nad kupnem pellet z http://sprzedaz-pellet.pl/ .Mi tę firmę polecił mój przyjaciel,a on zawsze poleca mi bardzo dobre firmy.

 • Post: #29

  mpire

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 470

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Co do ogrzewania domu ekogroszkiem to u mnie jest to wydajne, wcześniej ogrzewałem drewnem i dużo więcej na nie wydawałem. Tutaj https://sobianek.pl/ polecam wam zamawiać węgiel bo mają prosto z kopalni certyfikowany, można internetowo z dostawą do domu zamawiać.

 • Post: #30

  leslawa89

  Debiutant

  **


  Postów: 31

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Podłogówka pozwoli na maksymalne wykorzystanie możliwości architektonicznych danego pomieszczenia - elementy grzejne są w niewidoczne, a w przemyślanej aranżacji wnętrza nie przeszkadzają grzejniki. My zdecydowaliśmy się na takie ogrzewanie przy pomocy firmy https://home.uponor.pl/ i uważam, że był to strzal w dziesiątkę


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS