Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Twoja działalność, Twoja kariera, Twoja przyszłość
 • Post: #1

  joanna_j

  Debiutant

  **


  Postów: 6

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Cześć!
  Jak Wam mijają wakacje? Jak spędzacie ten czas? Odpoczywacie czy angażujecie się w działalność społeczną, charytatywną lub inną? A może dorabiacie sobie do studenckiego portfela?
  Jedno jest pewne! Warto działać! Warto udzielać się w kołach naukowych, samorządzie studenckim lub w innych organizacjach studenckich – to zawsze procentuje na przyszłość!
  Już teraz pomyśl o swojej przyszłości i podejmij walkę o nią razem z Bemygo.com!

  Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

  Pozdrawiam,
  Joanna J.

 • Post: #2

  sznytek78

  Debiutant

  **


  Postów: 2

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    0  

   

  a w tym roku bed? jakie?? szkolenia finansowane przez UE?

 • Post: #3

  Dembiso

  Użytkownik

  ***


  Postów: 67

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2014

  Status: Offline


    1  

   

  Szkoleń jest cała masa, trzeba tylko poszukać co ważne, jak ktoś chce naprawdę wziąć sprawy w swoje ręce powinien cały czas się kształcić i starać otworzyć coś własnego, fajne są portale tego typu - http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/ na których macie na tacy podane rozwiązania jak prowadzić własny biznes, jak go rozpocząć bardzo dużo ciekawych artykułów.

 • Post: #4

  blanka

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 352

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Prowadzenie działalności nie jest trudne, ale trzeba mieć odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Serwis dla przedsiębiorców THAK może nam w tym pomóc. Tutaj http://thak.pl/jak-przekazac-1-podatku-w-zeznaniu-rocznym/ jest np. ciekawy artykuł dotyczący tego kto i w jaki sposób może przekazać 1% podatku. Warto tam zaglądać. Jest tam wiele ciekawych informacji na temat fakturowania.

 • Post: #5
   

  zenso

  Użytkownik

  ***


  Postów: 50

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Jakiś czas temu postanowiłem założyć działalność gospodarczą. Będąc jeszcze na studiach. Moje pierwsze wrażenie to. Działalność zakłada się bardzo szybko. Przez pierwsze 2 lata koszta są stosunkowo niskie. Jeżeli chodzi o konta bankowe to też wbrew pozorom nie jest tak drogo jakby się mogło wydawać. Tutaj: http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-firmowych/ można przejrzeć ofertę kont firmowych. Jak widzicie, pod względem cenowym - nie jest aż tak źle.

 • Post: #6

  Rodiril

  Użytkownik

  ***


  Postów: 71

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Może ktoś z Was chce założyć własną działalność, chodzi tutaj o restaurację pod szyldem firmy Western Chicken http://www.westernchicken.pl/, jest to sieć fast foodów, która serwuje kurczaki w panierce.

 • Post: #7

  Magdalena Michalak

  Użytkownik

  ***


  Postów: 212

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Jeżeli ktoś ma takie aspiracje, może pomyśleć o własnej działalności, nie mniej jednak jej założenie to ogromna odpowiedzialności i zdecydowanie bezpieczniejszą opcją jest na pewno praca na etacie. Przy tym jednak warto wiedzieć, jakie prawa nam przysługują i istną kopalnią wiedzy na ten temat jest Poradnik dla pracowników http://poradnikpracownika.pl . Sama odkąd pracuję zawodowo, bardzo często do niego zaglądam.

 • Post: #8
   

  RekinTeam

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Bardziej rzetelny i co ważne zawsze aktualny jest ranking kont bankowych Rekina Finansów. Można samemu wybrać najlepiej dostosowane konto dla przedsiębiorstwa. jest specjalny ranking najtańszych kont dla działalności gospodarczych, idealny dla absolwentów ruszających z własnym biznesem.

  Poradnik kiedy i jak założyć działalność gospodarczą również znajdziesz na blogu. Ważne zeby nie złapać się na długa liste kruczków zastawionych przez ZUS i US.

 • Post: #9

  Ajlar

  Użytkownik

  ***


  Postów: 93

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Jezeli chodzi o zalozenie wlasnej dzialalnosci gospodarczej, to znalazlam fajny poradnik w necie, za darmo: http://6krokow.pl/jak-zalozyc-i-zarejest...-po-kroku/ - ten i liczne artykuly przedstawiaja wlasnie 6 krokow, ktore trzeba uczynic, aby dana czynnosc (w tym przypadku zalozenie swojej wlasnej firmy), zrobic.

 • Post: #10

  fista

  Użytkownik

  ***


  Postów: 167

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2015

  Status: Offline


    0  

   

  a korzystacie w swoich firmach z jakichś programów lojalnościowych czy handlowych? chciałabym wzmocnić pozycję mojej firmy na rynku i szukam rozwiązań. Znajomy podrzucił mi ten pomysł http://sodexolojalnosc.pl/lojalnosc/programy-handlowe/ . Co o nim sądzicie?


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS