Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej

tosiasamosia

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Moja dwudziestoletnia córka postanowiła po skończeniu szkoły średniej podjąć pracę. Doszła do wniosku, że póki co studia odkłada na później . Ponieważ jest dorosła nie będę wywierać na niej zadnej presji. Ma jednak obawy co do rozmowy kwalifikacyjnej ,dlatego że będzie to jej pierwsza taka rozmowa. Chcąc pomóc córce zaczęłam szukać podpowiedzi na w/w temat i znlazłam bardzo interesujący artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-zachowa...kacyjnej/, który na pewno jej pomoże.

oliwiawu

Użytkownik

0  

Sama przygotowuje się na rozmowę kwalifikacyjną i widzę ciekawy artykuł. Na pewno się przyda i będzie pomocny. Dla twojej córki mam jeszcze coś ciekawego, sama czytałam ten poradnik, o co pytać rekrutera http://www.echos.pl/o-co-pytac-rekrutera...ikacyjnej/ . Córka też mus wiedziec jakie pytania zadawać, co chciała by wiedzieć Smile

CallMeMaybe

Debiutant

**

0  

Na rozmowę dobrze jeszcze przygotować się z pytań dotyczących danej branży , do której aplikujemy... oraz do nietypowych pytań często zadawanych przez pracodawców np. gdzie Pan/Pani się widzi za kilka lat ?

Hey, I just met you and this is crazy
    But here's my number, so call me maybe

boskimen

Debiutant

**

0  

Na swoją pierwszą rozmowę poszedłem w garniturze, białej koszuli i krawacie Smile bałem się strasznie ale nie było tak źle, dacie radę !

niesiaa

Debiutant

**

0  

Przede wszystkim trzeba podejść do tego na spokojnie żeby stres nie stanął na drodze do wymarzonej pracy.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS