Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ciąża a suplement diety Inofem

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam, na ostatniej wizycie ginekolog polecił mi zakup Inofemu jako suplementu wspomagającego zajście w ciąże oraz jej prawidłowy rozwój w jej pierwszych etapach ( http://www.inofem.pl/ ) . Czy któraś z Was ma jakieś opinie na jego temat? Faktycznie działa? Muszę przyznać, że lekarka brzmiała przekonywująco kiedy o nim opowiadała.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2018 23:03 przez oliwiawu.

00przypalu

Debiutant

**

0  

Nie wiem, nie stosowałabym tego Big Grin

Luizjana

Użytkownik

0  

Nie słyszałam o takich tabletkach więc ciężko mi powiedzieć czy warto je brać czy nie. Na pewno ogólnie warto jest brać suplementy, szczególnie jeśli chodzi o kwas foliowy czy też inne różne witaminy. To wszystko bardzo potrzebne jest nam i dziecku podczas ciąży. No ale poza tym to chyba jedynie mogę Ci doradzić doktor Rozmus-Warcholińską, jeśli chcesz wykonać badania prenatalne.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS