Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jak zostać producentem muzycznym ?

sebcio

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Myślę, że nie każdy. Ja i ludzie mi podobni na pewno nie. Niestety, ale słoń nadepnął mi na ucho i nie odróżniam dźwięków. A to chyba niedobrze wróży w tej branży. Chyba, że się mylę :p

Sparrow29

Debiutant

**

0  

Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady. Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą Wink

Jedną z rzeczy, których się uczysz, kiedy żyjesz tak długo, jak ja jest to, że ludzie nie są wyłącznie dobrzy lub wyłącznie źli. Wkraczamy i wychodzimy z krainy ciemności i światła przez całe nasze życie.

szyper

Debiutant

**

0  

Nigdy nie zastanawiałam się nad tą ścieżką kariery, ale to co piszecie jest bardzo ciekawe Smile

poline3

Debiutant

**

0  

Według mnie warto się w tym temacie rozeznać wśród znajomych. To może być naprawdę bardzo skuteczne rozwiązanie Smile

Nie przestajesz kochać bliskiej osoby gdy cierpi. Robisz się silniejsza, żeby ją wesprzeć.

Daniel810

Debiutant

**

0  

Bardzo wartościowe info Smile Dzięki wielkie, przyda się z całą pewnością Smile

Co głupi straci, tym się mądry wzbogaci

matiksur

Debiutant

**

0  

Wielkie dzięki za ciekawe i intrygujące informacje. Sądzę, że mi się one przydadzą Smile

Dobry przykład to połowa kazania.

mzinzicu

Debiutant

**

0  

W necie z całą pewnością znajdą się informacje i porady w tym temacie. Nie mam co do tego wątpliwości Smile

Wielkie umysły mają cele, inni mają życzenia – Washington Irving

LETLENI

Debiutant

**

0  

To jest raczej temat dla specjalisty w tej dziedzinie. Przynajmniej moim zdaniem.

Rośnie w siłę ten, do którego wróg przychodzi. Nie ten, który nadciąga na wroga.

natalia.lucy

Debiutant

**

0  

Myślę, że najprostsza droga do tego by zostać producentem muzycznym jest skończenie studiów na państwowej akademii muzycznej Smile

mpire

Użytkownik

0  

Na pewno powinieneś nauczyć się grać na kilku instrumentach - powinieneś również wiedzieć, które instrumenty fajnie ze sobą współgrają. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na grę na gitarze. Z pomocą takich urządzeń: https://rocktone.pl/c/2/przester-efekty-podlogowe.html możesz sprawić, że Twoja gra będzie jeszcze bardziej wpadać w ucho Twoim słuchaczom (urozmaicą ją).

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS