Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaką firmę otworzyć?

samotna

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

sklep internetowy z rzeczami na których się znasz to może być całkiem dobry pomysł Wink

grzegorzwos

Debiutant

**

0  

Na takie pytanie nie ma jednej odpowiedzi... dobrze funkcjonująca firma to wypadkowa wielu czynników, u podstawy których leży konsekwencja, wiedza, pasja i zaanagażowanie... jesli nie wiesz jak zacząć to polecam marketing afiliacyjny Smile

wasze-opinie - rzetelne opinie o produktach. Sprawdź przed zakupem!

evaneska

Debiutant

**

0  

Trochę bawią mnie takie pytania. Smile Każdy może założyć taką firmę, jaką chce, ale ważne, żeby miała sens i nie upadła po pół roku. Warto więc się przyłożyć w zrobić rozpoznanie. Wiedzę i wiadomości można czerpać z bardzo różnych źródeł. Może chcesz się dowiedzieć, jakie spółki są obecnie do sprzedania? Tutaj strona źródłowa. Jaką ludzie chcą mieć pracę? Ogłoszenia w sieci. Przykładów jest mnóstwo. Warto patrzeć wielotorowo i dopasować swój biznes do rynku i sytuacji.

dotka

Debiutant

**

0  

Mnie tez bawią. Załóż taką firmę w branży w której masz doświadczenie i tyle, a nie rzucać się od razu na głęboką wodę nie mając kompletnie o niczym pojęcia...

jjusti188

Użytkownik

0  

Myślę, że kwestia wyboru danej branży zależy od Ciebie. Wszystko kręci się w okół twojego wykształcenia, umiejętności, zainteresowań. Ja jedynie mogę nakierować cię na taki artyku,ł http://www.flashbook.pl/jak-rozmawiac-z-...ez-telefon z niego dowiesz się jak rozmawiać z klientem przez telefon. Może się przydać.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Zależy jakie się ma możliwości i w czym się ktoś czuje dobrze. Teraz biuro rachunkowe to udany biznes.

czarny81

Debiutant

**

0  

Warto poszukać jakichś inspiracji tutaj http://www.1000euromiesiecznie.pl/ Sporo tam ciekawych porad Smile

Mizerna dziura w mizernej głowie jest mizerną zapłatą za jej słodycz i dobroć.

Jola1998

Użytkownik

0  

No jest to już jakiś kapitał, ale za dużo to Ty nie zdziałasz. Szkoła językowa owszem, ale to wynająć salę trzeba, ludzika który będzie innych uczył, a to też nie takie tanie.. Ja na Twoim miejscu poszłabym w rozwiązania IT. Jeśli masz do tego smykałkę rzecz jasna. Zobaczmy sobie na przykład firmę http://www.primesoft.pl/ i jej usługi dla biznesu. Znaleźć dobrą opcję i rynek jest Twój.

gast

Debiutant

**

0  

podobno ostatnio są bardzo w modzie firmy sprzątające

Saaszkaa

Debiutant

**

0  

Zdziwiłabym się, gdyby ktoś tutaj zdradził, co może przynieść realny zysk, ale...
    Ja ostatnio zastanawiam się nad importem z chin, więc pomysł mam, ale ciekawi mnie Wasza opinia, czy to nadal opłacalne?
    Wiem, że paleta z chin z towarem to nie jest ogromny koszt, że nie potrzeba miliona monet na taką inwestycję. Za to jest sporo załatwiania, jeśli chodzi o pozwolenia.
    Czy jednak nadal warto poświęcać na to czas i na jakie towary może być największy rynek zbytu?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS