Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaką firmę otworzyć?

mpire

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Może otworzę drukarnię? Zaopatrzyłbym się w HP Latex, dzięki któremu poza standardowymi bannerami mógłbym również oferować swoim klientom fototapety, co zapewne przełożyłoby się na moje zyski. Na http://hplatex.pl/ przeczytałem, że w porównaniu do solventu, HP Latex nie korzysta z toksycznych tuszy, dzięki czemu pracownicy, którzy obsługują urządzenie nie są narażeni na niebezpieczeństwo...

Jess

Debiutant

**

0  

Ja zawsze marzyłam o własnym biznesie. Chciałam otworzyć start-up. Do takiej działalności wybrałam księgowość lublin ponieważ sądziłam, że to najlepszy pomysł.

jano19568

Debiutant

**

0  

To pytanie jest bez sensu kompletnie, załóż taką abyś mógł się w tym spełniać i tyle...

Jess

Debiutant

**

0  

Ajlar

Użytkownik

0  

Pomysłów na biznes można miec naprawdę wiele. Ja np od zawsze chciałam mieć własną knajpę. W zeszłym roku dostałam dofinansowanie z up i udało mi się pomału rozkręcić biznes. Jak wiadomo, żadna gastronomi anie może istnieć bez odpowiedniego wyposażenia. Ostatnio nabyłam kolejną szafę chłodniczą https://multigastro.pl/szafy-chlodnicze tym razem w super cenie. Wiadomo, że przy wyposażaniu firmy (w moim wypadku lokalu) zawsze szuka się oszczędności dlatego zdecydowałam się na zakupy w Multigastro, bo obecnie mają bardzo dużo promocji.

evka1

Użytkownik

0  

W obecnych czasach warto otworzyć gabinet lekarski czy nawet przychodnię. Wyposażenie takiego gabinetu znajdziecie tutaj https://medmess.pl/90-pielegnacja-stop . Należy dobrze zastanowić się nad takim rozwiązaniem, ponieważ dzięki temu można wiele zyskać.

blyskotka

Użytkownik

1  

Pamiętaj o tym, aby taką firmę odpowiednio wyposażyć. Na pewno potrzebny Ci będzie minimum jeden komputer. Polecam więc rzucić okiem na model Dell Optiplex. To idealne rozwiązanie dla firm - są to komputery typowo biznesowe.

stalowa

Użytkownik

0  

Dużo osób idzie teraz w budowlankę i wykończeniówkę, jako małe firmy rzecz jasna. Trochę inwestycji w sprzęt i najważniejsze elementy z zakresu bhp - kombinezon, okulary, rękawice, kask ochronny bhp. Nawet przy niewielkich pracach trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo, bo nigdy nie wiemy, co się nieprzewidywanego może wydarzyć.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Trudno jest się zorientować w stale zmieniających się wymaganiach rynku.

Patron

Użytkownik

0  

Jeśli chce ktoś założyć własną firmę, to musi mieć na uwadze, że dość istotne jest zainwestowanie w solidne wyposażenie.

http://eurotexpoland.pl/ - najlepsze rozwiązania w dziedzinie taśm transportujących i pasów napędowych!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS