Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaką firmę otworzyć?

mpire

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mając do dyspozycji kwotę rzędu 50 000 jaką firmę byście otworzyli? Zapewne każdy z Was chciałby pracować na siebie – co byście zaproponowali? Czy własne biuro rachunkowe może być dochodowe? Jeśli tak, to przy pomocy jakich programów rozliczać swoich klientów? Czy http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/...rachunkowe są godne zainteresowania?

milosz72342

Debiutant

**

0  

To raczej nie jest temat w którym ktokolwiek zdradzi Ci swój master plan Big Grin. Zwłaszcza przy tym jak duża jest obecnie konkurencja na rynku pracy...

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Najlepiej trafić w niszę, wtedy sukces gwarantowany.

Bezden

Debiutant

**

0  

Całkiem interesującym biznesem może być dzisiaj choćby sprzedaż części, których niemal nie da się dostać. Chodzi mi tu przede wszystkim o części różnych urządzeń elektronicznych, samochodów itd.. W sumie nic trudnego w stworzeniu takich części nie ma, ponieważ jeśli wykona się odpowiedni projekt 3D danego elementu, to wystarczy przekazać go choćby firmie Cubic Inch, która na co dzień zajmuje się takimi rzeczami. Do druku wykorzystuje się dzisiaj przeróżne materiały. Później wystarczy otworzyć sklep stacjonarny, czy internetowy i działać dalej. Możliwości jest dzisiaj mnóstwo, czasami wystarczy po prostu pomyśleć. Wink

oliwiawu

Użytkownik

0  

Może na tej stronie http://www.fasingenergia.pl/jak-znalezc-...na-biznes/ znajdziesz jakieś natchnienie na temat pomysłu na firmę. To musi być przemyślana decyzja.

Chlewek

Debiutant

**

0  

Ja jestem zdania, że w dzisiejszych czasach warto otworzyć przychodnie lekarską, mój znajomy pracuje w takiej właśnie, prywatnej przychodni i właściciel cały czas to rozbudowuje, ostatnio dokupił nawet ławki do poczekalni https://dominova.com.pl/lawki-do-poczekalni bo ludzie się nie mieszczą... Nie wiem skąd taki popyt na takie usługi, ale dochód na tym musi mieć baaardzo duży

Miśkolorowy

Debiutant

**

0  

Dobre pytanie, możliwości jest wiele ale wszystko zależy od miejsca oraz naszych możliwości finansowych oraz zapotrzebowania rynku na dane usługi. Dobrym pomysłem jest rozeznanie się w terenie a także pomoc ze strony doświadczonych firm, które mogą nam stworzyć wstępny biznesplan oraz analizę finansową http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Dom weselny, to dobry biznes na lata.

Bamm-Bamm Rubble

Debiutant

**

0  

Wink 

Z pewnością warto rozważyć rozpoczęcie produkcji czegoś oryginalnego. Nowoczesne technologie dają dzisiaj naprawdę sporo możliwości. Produkować można niemal wszystko, choć bardzo istotny jest sam pomysł. Dobrze, by był on wystarczająco oryginalny. Bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie ewentualnej hali produkcyjnej, czy magazynu - sporo może pomóc tutaj kontakt z firmą http://eurotexpoland.pl/. Prowadzenie własnej firmy przynieść może dzisiaj niezłe zarobki i sporo satysfakcji. Wink

Yama_Kashi

Debiutant

**

0  

Może zastanów się nad szkołą językową Smile Wydaje mi się, że to obecnie intratny biznes Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS