Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaka forma reklamy skuteczna ?!?
 • Post: #11

  pewnik.anna1

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Ja robiłam badania marketingowe przed wypuszczeniem na rynek swojego produktu. We wszystkim pomogła mi firma assay.pl . polecam!

 • Post: #12

  jjusti188

  crazy89

  ***


  Postów: 216

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Form reklamy jest naprawdę dużo, dlatego najlepiej zgłosić się do profesjonalnych firm typu https://www.retio.pl , którzy doradzą w kwestii tego jaka reklama byłaby idealna dla waszej firmy. Po za tym firma Retio ma szeroką ofertę co jest też ogromnym atutem.

 • Post: #13

  Katofonia556

  Debiutant

  **


  Postów: 27

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2019

  Status: Offline


    0  

   

  A co chcesz dokładnie reklamować ? firmę ? sklep internetowy ? W sumie na jedno wychodzi.... od siebie polecam zrobić tak : stworzyć sklep internetowy, który będzie dobrze zoptymalizowany pod seo. algorytmy sie zmieniają więc też trzeba to co jakiś czas sprawdzać o ile pamiętam. Dobry opis produktów, na stronie sklepu warto założyć bloga i zatrudnić kogoś lub po prostu samemu pisać posty na blogu Wink co jeszcze...reklama na fb... w przypadku sklepu np z ubraniami tak jak mam ja uważam za niezbędne. można tez pomyśleć o ads. Poza tym..jeszcze co do stworzenia sklepu, optymalizacji jego pozycjonowaniu w internecie. Nie róbcie tego sami. Powierzcie to dobrym specjalistom tak jak ja zrobiłam ze swoim sklepem a powierzyłam to wszystko specjalistom z agencji interaktywnej Proformat https://www.proformat.pl zajęła się wszystkim jak należy. Bardzo dobry kontakt z opiekunem projektu.

 • Post: #14

  szamer1

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 417

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Generalnie wiele jest skutecznych form reklamy, ale nie można zapominać o pozycjonowaniu. W moim przypadku zleciłem to ludziom z agencji https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-bedzin.html bo są z mojego miasta i w sumie nawet prywatnie znam, także nie mam się o co martwić, bo efekty przychodzą Smile


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS