Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaki dom budować ?

FortelSA

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

A jak ktoś się liczy z kosztami , to polecam dom za 150 tys.pl Dom widzialem na żywo i jak za te pieniądze to jest super

mileniaa

Użytkownik

0  

Podczas budowy jakiegokolwiek domu, warto pamiętać o bardzo ważnym aspekcie jakim jest szkolenie BHP. Znalazłam taką firmę, która udziela szkoleń w tym zakresie http://bhpgroup.pl/uslugi/nadzor-budowlany-bhp/ warto przeszkolić swoich pracowników, aby wiedzieli jak się zachowywać, co powinni przestrzegać itp podczas wykonywanych prac.

Żari

Debiutant

**

0  

Dla mnie również drewniane domy są bardzo piękne jednak przy budowie czegoś takiego bardzo ważna jest dokładność, warto się rozeznać czy firma która to robi wykorzystuje w swojej działalności stelitowanie pił zapewnia to dużo większą jakość wykonanej obróbki a co za tym idzie również lepszy wygląd. Dokładniej wykonana rzecz to rzecz na pewno ładna

Solary365

Solary365

**

0  

Najlepiej inteligentny dom wyposażony w panele fotowoltaiczne.

jackwelss39

Debiutant

**

0  

Dom za 150 tys? Chciałbym to widzieć... Ja tyle prawie dałem za samą działkę Big Grin Na swój dom tak liczę 300-400 tysiecy a też jakoś cudów nie chce robić. Teraz już postawiłem stan surowy i to w sumie nie jest aż tak duży wydatek, najgorzej umeblować i postawić dach. Teraz zajmuje się elektryką. Można oszczędzić na wielu rzeczych kupując w hurtowych cenach. Ja tak teraz kupiłem elementy do elektryki w sklepie https://dlaelektrykow.pl/183-uchwyty-kablowe

JeanKlod

Debiutant

**

0  

Jakikolwiek dom byśmy nie budowali to moim zdaniem fajnie jest zadbać o to, żeby łazienka cieszyła oko Smile A taki efekt można osiągnąć przez wstawienie do niej ładnych mebli. Bardzo fajną ofertę mebli łazienkowych można sobie zobaczyć na https://strefalazienek.pl/51-meble-lazienkowe - według mnie to naprawdę godne polecenia meble. Nie dość, że na pewno będą cieszyły oko, to ich cena dodatkowo raduje portfel Tongue

luft

Debiutant

**

0  

Dostosowany do swoich możliwości, taki na jaki na stać, także na utrzymanie. I taki w którym będziemy się dobrze czuli. To podstawa i odpowiedni dobór projektu. Bo tym czy będzie na dachu blachodachówka czy cementowa dachówka to zostawiam fachowcom

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Ja też mam w planach budowę domu ale najpierw przeglądam projekty domów. I znalazłam ciekawą stronę z gotowymi projektami https://www.domoweklimaty.pl/ domków parterowych, z poddaszem użytkowym. I mam dylemat na który się zdecydować.

tadek07

Debiutant

**

0  

Jeżeli mały budżet to polecałby dom w stylu kanadyjskim

apuve

Debiutant

**

0  

Hm... A czy znacie może jakąś naprawdę dobrą i sprawdzoną firmę geodezyjną? Potrzebuję różnego rodzaju drobnych rzeczy przed fizycznym rozpoczęciem budowy domu i zastanawiam się właśnie w chwili obecnej kogo warto w tym zakresie tematycznym wybrać. Zdecydowanie najlepiej by było, żeby była to firma z obszaru Katowic, ale może być też z okolic lub po prostu ze śląska... Czy korzystaliście może z tego typu usług?

Widzę, że dość dobre opinie w necie zbiera http://geobud.pl Czy ktoś z Was miał może jakąś styczność z tą firmą i jest w stanie coś naprawdę sprawdzonego w tym zakresie polecić? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie tematycznym. Jeśli jeszcze chodzi o tę firmę, którą podlinkowałem, to szczególnie mnie do nich przekonuje olbrzymie doświadczenie. Jednak ponad dwadzieścia lat na rynku musi robić wrażenie, bez dwóch zdań.

Dodatkowo będę również potrzebował kogoś od pomp ciepła. Z tego co widzę, oni również się tym zajmują, więc miałbym kompleksową obsługę. Co o tym sądzicie?

Gdyby wszyscy byli idealni życie byłoby nieciekawe.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS