Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaki dom budować ?

evaneska

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeśli chodzi o budowę to u nas w domu jedynie mąż ma doświadczenie. Smile Ja obecnie poszukuję kogoś do konserwacji naszego dachu (mamy domek jednorodzinny) i znalazłam firmę http://www.grupabiotop.pl/, a teraz szukam opinii o nich. Czy ktoś już korzystał z usług czyszczenia dachu? Czy trzeba się jakoś do tego przygotować?

bakerdonald

Użytkownik

0  

Ja polecam bardzo budowe samodzielnie domu. Wystarczy zdecydować się na wynajem maszyn zebrać kliku pomocników i zabrać się do pracy. Nie trzeba wcale wszystkiego umieć od początku, możemy przecież douczać się na bieżąco co i jak robić.

anasztazja

Debiutant

**

0  

Najlepiej nowoczesny i oszczędny. Taki, żeby podobał się mieszkańcom przede wszystkim

maxel88

Użytkownik

0  

Mnie się marzy dom z bali drewnianychSmile Nie piętrowy, raczej typu kanadyjski.

kafiK

Debiutant

**

0  

Mi również osobiście bardzo spodobało się takie rozwiązanie Smile

jjusti188

Użytkownik

0  

Przede wszystkim z budową jest tak, że nie powinno się moim zdaniem oszczędzać na materiałach. Takie elementy jak styropian na podłogę, wełna, cegły, płyty gipsowe i inne materiały powinny być naprawdę dobrej jakości. Wtedy nasz dom będzie naprawdę porządnie zbudowany. Najlepiej jest więc kupować w miejscach takich jak przykładowo docieplajdom.pl gdzie możemy zakupić materiały popularnych i sprawdzonych marek.

andrecourt

Debiutant

**

0  

Osobiście stawiam na domy szkieletowe http://domki-drewniane.eu/. Nie są tak kosztowne jak tradycyjne domy, sam montaż jest wręcz ekspresowy i praktycznie nie ma żadnego ryzyka jeśli chodzi o wykonanie przez firmę.

sandersania

Debiutant

**

0  

Przy budowie domu warto pamiętać o dobrym obiegu powietrza w nim, warto zamontować dobre wentylatory. Ja do swojego domu kupowałam wentylatory w sklepie went24.pl. Może ktoś również skorzysta z ich oferty. Ja jestem bardzo zadowolona.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2018 10:27 przez sandersania.

edwine933

Użytkownik

0  

Będziecie korzystać z projektu domu jakieś konkretnej firmy czy jeszcze nie macie nic sprawdzone. Ja polecam szukać takich projektantów, którzy pracują na czymś takim, jak licencja AutoCAD. Słyszałam, że to najlepsza opcja do tworzenia i udostępniania precyzyjnych rysunków, o czym przeczytacie tutaj http://www.mat.net.pl/oprogramowanie-cad/autocad-2/

mpire

Użytkownik

0  

Mój dom został wybudowany kilka lat temu. Wybierając rodzaj pokrycia dachowego zdecydowałem się na blachodachówkę. Niestety, dość szybko uległa ona odbarwieniom. Chciałbym zlecić jej odmalowanie - czy warto? Jedną z firm, która się w tym specjalizuje jest http://www.grupabiotop.pl/ - w swojej ofercie poza malowaniem dachów oferuje również nanoimpregnację.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS