Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
jaki prezent dla dziewczyny?

maroko

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Może fajnie byłoby pomysleć o wysokiej jakości kosmetykach naturalnych od Calluna Medica. W dodatku te, o których myślę są rekomendowane przez celebrytki, takie jak Sylwia Bomba czy Natalia Siwiec. Marka obniżyła teraz ceny swoich najlepszych produktów i wprowadziła opcję darmowej dostawy, więc naprawdę warto mieć to na uwadze Smile a kazda kobieta lubi byc piękna...

pawel34

Użytkownik

0  

Prezent dla dziewczyny to nie zawsze musi być coś wymyślnego Wink Ja ostatnio kupiłem swojej piżamę z tej strony - https://hellomorning.pl/pl/23-bluzki-do-...im-rekawem i powiem szczerze, że to był strzał w dziesiątkę. Była bardzo zadowolona, więc uznaje, że to był bardzo trafiony prezent. Mają bardzo duży wybór, przejrzyj i na pewno coś wybierzesz.

mileniaa

Użytkownik

0  

Jeżeli mówimy najmłodszych, to wszystko dla dzieci i to praktycznie w każdym wieku znajdziesz w sieci, gdzie roi się od tego typu sklepów, wystarczy dobrze poszukać.

kopta

Użytkownik

0  

Empik Foto ma różne prezenty ze zdjęciami, więc może taki kierunek? Przecież nie ma problemów z tym, żeby dopasować coś ciekawego. Kubek ze zdjęciem nie jest może prezentem oryginalnym, ale na pewno się w tej roli sprawdzi i go wykorzystacie. To samo poduszka ze zdjęciem, a wiadomo, że wrażenie zrobi też fotoksiążka.

Warminek25

Debiutant

**

0  

A może przyda jej sie notes reklamowy. Notes z jej imieniem na okładce, takie notatniki oferuje https://www.aldo-kalendarze.pl. Warto sprawdzić.

Kulson

Debiutant

**

0  

Z tego co wiem, to kobiety uwielbiają biżuterię[/align]

gilti

Debiutant

**

0  

Większość dziewczyn lubi biżuterie i bez problemu można ją dostać w sklepie internetowym https://www.edibazzar.pl/ jak dla mnie najlepszy sklep z tanią i solidną biżuterią

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS