Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaki prezent na Walentynki

szarlotka

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja myślę, że najbezpieczniejszym prezentem dla kobiety będzie właśnie jakaś część garderoby. Najlepiej ciuch bo to praktyczny prezent. Ja ostatnio pomagałam kumplowi w wybraniu butów damskich dla jego dziewczyny bo się na tym nie zna, a ona wspominała że bardzo by potrzebowała nowych butów.

blyskotka

Użytkownik

1  

Moim zdaniem dobrym prezentem dla dziewczyny jest coś do dekoracji wnętrz. I tak na przykład świetnie prezentują się takie wzory na ścianę. Moim zdaniem to idealna dekoracja, która będzie jej przypominała o Tobie.

RadoslavZ

Debiutant

**

0  

Super, dzięki wielkie Smile Przyda mi się to na pewno Smile

Morze Śródziemne nie tylko nas dzieli od Afryki, ale też z nią łączy

Knotty

Użytkownik

0  

Moja dziewczyna ma już tyle swiecidełek ze nie wiem czy kolejne będzie takim dobrym pomyslem. Zastanawiałem sie za to nad zestawem kosmetyków bo zauwazyłem, ze uwielbia ona wszelkie pachnące kremy i balsamy. podobno lirene ma w swojej ofercie tego typu produkty: http://www.lirene.pl/artykuly/pielegnacja-ciala jak myslicie? Pomysł jest ok czy troche sztampowy?

justysia11

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem prezent na walentynki powinien być raczej skromny, jakiś drobiazg. To jest dzień, w którym powinno czas spędzać się razem. A więc romantyczna kolacja, spacer będzie najlepszym prezentem.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Moim zdaniem takim dość uniwersalnym prezentem na Walentynki jest bielizna, tylko tutaj oczywiście trzeba zainwestować w produkty najwyższej jakości. Wiele ciekawych propozycji można znaleźć w http://www.kinga.com.pl/ . Są tam dostępne zarówno piękne komplety, jak i śliczne koszulki nocne. Moim zdaniem idealne na upominek z okazji Dnia Świętego Walentego.

Rodiril

Użytkownik

0  

Jeżeli ktoś z Was szuka pożytecznego prezentu dla chłopaka na walentynki to kamera sportowa jest właśnie idealna. Ja swojemu ukochanemu sprezentowałam taki gadżet i nie mogę się opędzić teraz od niego, bo wszytsko nagrywa Big Grin

Rodiril

Użytkownik

0  

Myślę, że torebka czy perfumy są bardzo oryginalne i przestarzałe, może znajdziesz coś ciekawego na https://jakiprezent.pl/dla-niej - na pewno śmiesznego Wink Są tam prezenty dla młodych, dorosłych Pań oraz seniorek Smile

Mungatos

Debiutant

**

0  

Nie baw się w jakieś zegarki lub ubrania, tylko kup jej perfumy online. Możesz to zrobić w tej perfumerii http://tagomago.pl/ Czy nie sądzisz, że perfumy mogłyby jej się spodobać?

olindaa87

Debiutant

**

0  

Ja kupiłam kamerkę na kask bo chłopak jest motocyklistą Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS