Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaki prezent na Walentynki

Khonorata

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

w moim związku, walentynki są co dziennie

kewlar

Debiutant

**

0  

A myślicie, że takie erotyczne haleczki https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-biel...ki-i-halki będą ok na prezent dla dziewczyny na rocznicę? Zawsze to coś innego, przyznam, że też dla mnie niezły prezentSmile Jak urozmaicacie Wasz seks?

fista

Użytkownik

0  

Kobiecie można kupić jakieś perfumy lub kosmetyki np. http://www.vichy.pl/produkty-do-makijazu...p9931.aspx , gorzej z facetem. Misie są zbyt infantylne, kosmetyki nie pasują. Może dobry obiad i miły wieczór?

wera8

Debiutant

**

0  

Walentynki to może kolacja, świece, wino i jakiś upominek. Może rozejrzyj się za portfelami. Poszukaj skórzanych portfeli męskich i damskich w sieci. Zawsze wzajemnie można sobie kupić prezent.

iloboro

Debiutant

**

0  

Mnie zawsze najbardziej cieszy zamiast kupionego gotowca jakoś ciekawie zaaranżowane spotkanie albo prezent zrobiony własnoręcznie. Wtedy wiem, że Jej zależy, bo na taki prezent trzeba poświęcić trochę czasu i serca.
    Więc albo na przykład jakaś fajna kolacja przy świecach własnoręcznie przygotowana, albo jeśli wyjście do knajpy to z jakąś niespodzianką (na przykład życzenia na ciastku albo list z wyznaniem miłości wręczony przez kelnera). Z knajpami teraz się można dogadać z takimi rzeczami.
    A co do prezentów robionych to ja na przykład ostatnio kupiłem Mojej ulubione jej perfumy ale zrobiłem (to znaczy sam zaprojektowałem ale zrobiła firma laserem) do nich pudełeczko ze sklejki ze śmiesznymi opisami i dedykacją dla niej. Bardzo jej się podobało.
    Coś podobnego jak na http://laserkrakow.pl/project/drewniane-...i-prezent/ tylko bardziej płaskie.
    Taki prezent zawsze bardziej cieszy niż gotowiec kupiony w sklepie. No chyba, że komuś nie zależy to wtedy wszystko jedno Smile Tyle, że jeśli tak to po co się razem męczyć? Smile

W zamian za bardzo rzetelna pomoc polecam polskie sterowniki led z Krakowa!

cheba

Debiutant

**

0  

przecież to walentynki, nie rocznica ślubu - jakie tu diamenty, koledzy Big Grin tym bardziej że studentami jesteśmy, trochę inny poziom dochodów. wystarczy zestaw kosmetyków, i ten z przeceny Smile)

klementyna

Debiutant

**

0  

Ale tak naprawdę prezenty nietypowe są najlepsze.

klementyna

Debiutant

**

0  

Bielizna, ciuchy, kosmetyki, perfumy. Prawda jest taka, że w dużej mierze zależy to od relacji jaka miedzy Wami jest (relacja damsko męska). Na form trudno takie rzeczy ocenić, nawet mając dużo danych. Jeśli są wątpliwości warto zapytać, może wasze wzajemne wyobrażenia się totalnie różnią od rzeczywistości? Zawsze można się z nią skonfrontować w ten sposób. Ja zawsze doceniam kreatywność. Lubię też dostawać niematerialne prezenty jak wspólny wyjazd. Oczywiście materialne prezenty też cieszą, u nas najczęściej są to ciuchy bo umówiliśmy się na użyteczne prezenty. Ja ostatnio podpowiedziałam że chciałabym dostać bluzę w typie: https://magmac.pl/18-bluzy Ja z kolei zamierzam kupić mu koszule wizytową. Wolimy takie praktyczne prezenty niż jakieś prezenty "od czapy".

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Moim zdaniem lepiej gdzieś razem wyjść. Nie ma co kupować prezentów, bo to pierdółki same.

zabrzanka

Użytkownik

0  

Na Walentynki czy na jakieś drobne święta jak imieniny nigdy nie robimy drogich i wystawnych prezentów,wystarczy jakiś drobiazg np http://protime24.pl/product-aar-46350-Ma...elony.html Elegancki pasek z materiału o zielonym kolorze do zegarka. Jak na taką okazję to idealny prezent.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS