Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jaki uchwyt do przewozu rowerów na samochodzie?

pik

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dodam, że chodzi o samochód Audi A4 B4. Chciałbym przewieźć przy jego pomocy rowery na dachu (mam ranty dachowe). Dokładnie chodzi o dwa rowery typu trekkingowego.

zenso

Debiutant

**

0  

Z mojego punktu widzenia praktyczniejsze są te dachowe ale wygodniejsze te na hak.
    Uchwyty rowerowe na hak lepiej nadają się na dłuższe dystanse, gdyż nie przyczyniają się do zwiększonego spalania. Dachowe są za to dużo tańsze.
    Tutaj na stronie https://jx.pl/produkty/do-montazu-na-dachu/index.html można to sobie lepiej porównać.

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Możesz sobie zajrzeć na stronę sklepu Porsche, jeśli chodzi o gadżety do auta to oni mają bardzo duży wybór. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Warto zajrzeć Smile

kacper.pomianowski

Debiutant

**

0  

ja proponuje uchwyt dachowy, mimo wszystko najlepiej wybrac najbezpieczniejsza opcje. No i faktycznie trezba przyznac ze sa znacznie tansze niż na hak Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS