Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jakie buty do biegania?

Doktorek

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Przede wszystkim wygodne, lekkie i przewiewne. Ja mam Adidasa obecnie, jedne z tańszych modeli ale zadowolony jestem, nie biegam też bardzo dużo więc nie potrzebuje jakiś wypasionych

duszansen

Debiutant

**

0  

Popytaj znajomych w obszarze tematycznym Wink Według mnie to jest bardzo dobre źródło wiedzy Smile

Czasami naprawdę wydaje mi się, że nie ma sensu przyjaźnić się z ludźmi.

Brownek

Debiutant

**

0  

Ja posiadam jedne z najtańszych z Adidasa i sobie bardzo chwalę, lekkie, przewiewne. Super się sprawdzają, może trochę wyglądają na spore ale w użytkowaniu już naprawdę bardzo fajjne

Delia

Debiutant

**

1  

Jeśli chcecie kupić buty markowe,znane z tego ,że są trwałe,wygodne i do tego bardzo modne to warto odwiedzić https://www.citysport.com.pl/kategoria/b...ty-meskie/
    Sklep oferuje szeroki wybór butów wielu znanych firm,mają sporo wzorów,kolorów i na pewno każdy kto do nich zajrzy, zdoła wybrać coś dla siebie. Ważne by buty do biegania były wygodne,bowiem źle dobrane,mogą nie tylko nas zniechęcić do uprawiania sportu, ale też narobić wielu szkód zdrowotnych.

hyzio

Debiutant

**

0  

Ja pojechałem do Adidasa AdiPrime polecam.

kordian

Debiutant

**

0  

Jakis czas temu pytalem po znajomych jakie by buty polecili do biegania .. powiem szczerze, ze dalem sie troche zrobic na szaro. Kolega bardzo mnie namawial na zakup z jednego z chinskich odpowiednikow allegro. Niedosyc, ze na buty czekalem ponad miesiac (oferowali darmowa wysylke) to jeszcze mialem problem ze zwrotem pieniedzy. Buty doslownie wytrzymaly trzy treningi i sie porozklejaly. Nauczony tym negatywnym doswiadczeniem mam zamiar kupic cos markowego na miejscu. Doradzcie mi cos sprawdzonego z wiodacych marek. Duzy wybor z Adidasa widzialem w tym sklepie - https://www.ataf.pl/k/74/0/obuwie/meskie...o-biegania Interesuje mnie cos co jak najdluzej wystarczy za jak najmniejsze pieniadze .. jesli wiecie co mam na mysli Wink Dzieki!

kordian

Debiutant

**

0  

Dzieki za rekomendacje.

Kminek

Debiutant

**

0  

Jak nie masz problemów ze stawami to praktycznie każde sportowe się nadadzą na początek, bo nie mówimy tu o wyczynowym bieganiu...

Michal08

Debiutant

**

0  

Według mnie cena butów nie jest najważniejsza, ale by były wygodne. Moje pierwsze buty w których biegałem kupowałem w lidlu za około 60-70 zł i nie było najgorzej. Przebiegłem w nich kilkaset kilometrów.

krejzol

Debiutant

**

0  

butów z lidla do biegania nie polecam, lepiej zainwestować trochę wiecej kasy i kupić coś porządnego

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS