Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jakie kursy i szkolenia?
 • Post: #11

  fenkuł

  Użytkownik

  ***


  Postów: 106

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Według mnie znajomość języków obcych to absolutna podstawa. Najlepiej zainwestować więc w kursy albo jeszcze lepiej - podszlifować język podczas wyjazdów zagranicznych. Wtedy możemy przyswoić też akcent czy wymowę. Swoją drogą, teraz młodzi ludzie mogą wyjeżdżać do pracy do USA, w ramach fajnych programów np. https://www.campamerica.pl/
  To najlepsza okazja, żeby biegle nauczyć się angielskiego, a przy okazji połączyć to z zarobkiem i dużą porcją zwiedzania Smile Ktoś zna ten program?

 • Post: #12

  burza

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 435

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Nie powinno się przestawać szkolić nawet wówczas, gdy ma się już pracę czy własną firmę. Ciągle trzeba się uczyć czegoś nowego i pogłębiać swoją wiedzę. Na przykład taka wiedza odnosząca chociażby do tego czym jest hr, co przecież ma duże znaczenie w przypadku w przypadku zarządzania ludźmi.

 • Post: #13

  Knotty

  Użytkownik

  ***


  Postów: 116

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Zgadzam się ze stwierdzeniem, że znajomość języka jest ważna. Chwila moment kończę studia i też się cykam co dalej. Jak na razie mam propozycję aby pojechać jako ktoś w formie opiekuna kolonijnego do Ameryki i choć noclegi mam tam zapewnione to gorzej z dojazdem. Próbuje uzbierać kasę ale coś mi się to nie widzi. Zostanie wzięcie kredytu w https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-got...wkowy.html przecież takiej szansy nie mogę zmarnować. Szczególnie, że to jest program dla studentów i jak teraz mi to ucieknie sprzed nosa to już więcej mi się nie uda.

 • Post: #14

  Helenka

  Debiutant

  **


  Postów: 40

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Ja zastanawiam się czy w Polsce jest dla mnie miejsce. Myślę o tym by wybrać się w podróż z https://www.campamerica.pl/ . Nie dość, że zwiedzam USA to jeszcze nabywam doświadczenia, które mogę wpisać w umiejętność CV. To pozwoli znaleźć mi pracę, już nie wspomnę o podszkoleniu języka. Język angielski umiem, ale dokształcić się nie zaszkodzi.

 • Post: #15
   

  selin20

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  ja sobie zrobię kurs masażuSmile już się nie mogę doczekać


  Jego samokontrola była tak silna, że mogłaby zginać podkowy.
 • Post: #16

  ruda90

  Debiutant

  **


  Postów: 10

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Coraz więcej firm wprowadza u siebie czy już ma wdrożony system Lean Management. Z punktu widzenia firm szczupłe zarządzanie to sposób na podniesienie efektywności działania firmy. Wymaga jednak od pracowników umiejętności posługiwania się narzędziami Lean. To sygnał dla szukających pracy - warto mieć w CV adnotację o odbytych szkoleniach lean management czy lean manufacturing, 5s, TPM. Właśnie organizacją takich szkoleń (między innymi, gdyż prowadzi także same wdrożenia Lean w firmach) zajmuje się firma LMCG - lmcg.com.pl. Radzę zapoznać się z ich ofertą Smile

  Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2019 19:39 przez ruda90.

 • Post: #17

  fenkuł

  Użytkownik

  ***


  Postów: 106

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Na pewno wybierzesz coś z oferty szkoleń: http://www.projektgamma.pl/szkolenia-otw...nedzerskie . Tematyka jest oczywiście ściśle skierowana dla kadry menadżerskiej, zarządzającej. Ważne też, że takie wykłady prowadzą doświadczeni coachowie biznesowi, a oprócz części teoretycznej są też treningi praktyczne. Ja polecam tę ofertę.

 • Post: #18

  Lara1978

  Debiutant

  **


  Postów: 25

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Według mnie na pewno warto jest inwestować z naukę języków w dobrej szkole: http://lincoln.edu.pl/warszawa/. Teraz praktycznie w każdej pracy warunkiem podstawowym jest znajomość języka angielskiego. Bez tego ciężko znaleźć porządną pracę. Dlatego zachęcam do udania sie do profesjonalnej szkoły, żeby się kształcić w tej dziedzinie i znacznie ułatwić sobie start i polepszyć CV Smile

 • Post: #19

  firman

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2017

  Status: Offline


    0  

   

  według mnie kluczowe kursy to kursy języków obcych, ta umiejętność zawsze się przydaje

 • Post: #20

  Brownek

  Debiutant

  **


  Postów: 6

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Każde szkolenia i kursy są ważne Wink jeśli tylko interesuje Cię dany temat i związany jest z kierunkiem czy pracą to warto się wybierać bo przecież to taka inwestycja w przyszłość Wink


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS