Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jakie kursy i szkolenia?

zenso

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jakie kursy lub szkolenia warto dodatkowo zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Jestem na ostatnim roku... sami wiecie człowiek powoli rozgląda się za jakąś pracą i zastanawia co będzie robił w przyszłości?

pik

Użytkownik

0  

Szkoda, że nie napisałeś o na jakim kierunku jesteś. Ale niezależnie od tego, z pewnością należałoby zrobić jakieś kursy menadżerskie, sprawnego zarządzania zespołem, może technik sprzedaży - bo branża handlowa i usługowa jest w Polsce wiodąca.
    Zapoznaj się jeszcze z ofertą coaching-u personalnego w Krakowie: http://akademiasokrates.pl/coaching/

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

To chyba zależy od tego, jaką pracę widzi się dla siebie. Ciężko coś doradzić w takim razie, bo możliwości jest naprawdę wiele, podobnie jak typów szkoleń i kursów.

fenkuł

Użytkownik

0  

Mnie zamarzył się kurs managera restauracji. Bardzo lubię gastronomię i chciałbym w przyszłości związać się z nią zawodowo. Ale gdzie na zajęciach na uczelni mogłem posiąść taką wiedzę? Znalazłem więc ofertę szkolenia na http://www.szkolasmaku.pl/
    Jestem bardzo zadowolony, bo w końcu odkryłem swój potencjał i wiele przyswoiłem. Może teraz wyjadę za granicę nabyć więcej doświadczenia? Tak bym chciał.

Roszponka

Debiutant

**

0  

wszystko zależy od tego co jest Twoją pasją, jakie masz predyspozycje, jakie kończyłęś studia...

jessicajones

Debiutant

**

0  

Zawsze możesz próbować ze szkoleniami trenerskimiSmile, albo coachingSmile

martinski

Debiutant

**

0  

Ja osobiście mogę gorąco polecić szkolenia z tej strony http://www.marketplanet.pl/szkolenia/ - bardzo profesjonalne i rzetelne podejście, dbałość o każdego uczestnika. Dużo zależy od tego na jakie stanowisko masz w planach aplikować, ja byłem na szkoleniu z negocjacji zakupowych. Świetnie to wygląda w CV i mi niewątpliwie pomogło w zdobyciu wymarzonej pracy Smile Pozdrawiam i powodzenia.

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

A czy myśleliście kiedyś o szkoleniach z komunikacji? One są bardzo ważne nie tylko, gdy na co dzień macie do czynienia z klientami. Mogą też poprawić organizację przepływu informacji w firmie.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 09:29 przez kandydatka.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Na pewno warto wziąć udział w kursach, które pomogą w zwiększeniu naszych kompetencji zawodowych, bo na pewno przydadzą się np. przy ubieganiu się o lepsze stanowisko. A powiedźcie mi proszę, czy mieliście okazję zetknąć się z taką opcją jak szkolenia integracyjne? Natrafiłam niedawno na taką propozycję w ofercie http://fenu.pl/ i powiem szczerze, że takie spotkania firmowe w formie wieczorów tematycznych czy inscenizacji historycznych wydają mi się bardzo ciekawe.

olan

Użytkownik

0  

Witam Smile Jeśli chcecie mieć swoją firmę, to bardzo istotne jest to, aby nauczyć się nią sprawnie zarządzać. Ważne jest również dbanie o wizerunek firmy oraz nauka jak chronić dane osobowe tak, by zachować poufność. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, to warto zerknąć tutaj: http://www.jtc.com.pl/ochrona-danych-osobowych/ - firma posiada interesującą ofertę i nastawieni są na realizowanie potrzeb każdego klienta oraz firmy.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS