Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jesteś w trakcie remontu?

bkolecka5

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Na szczęście jestem już po remoncie i powoli mogę zacząć po nim odpoczywać. Nawet nie myślałam, że to zajmie tyle czasu i będzie takie męczące, ale było warto, bo mieszkanie wygląda jak nowe i myślę, że w końcu będzie bardziej praktyczne niż do tej pory

TommyCrusher

Debiutant

**

0  

A gdzie kupić wszelkiego rodzaju przewody? Zastanawiam się w tym momencie, czy na przykład takie kable i przewody będą dobrym wyborem. Co na ten temat myślicie?

Człowiek jest przecież dzieckiem Natury; jeśli wyrzeka się Matki, obraca się to przeciw niemu.

TommyCrusher

Debiutant

**

0  

A czy tak

Człowiek jest przecież dzieckiem Natury; jeśli wyrzeka się Matki, obraca się to przeciw niemu.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2018 17:28 przez TommyCrusher.

Dorota123

Debiutant

**

0  

Polecam Adolux (http://adolux-meble.pl/ ), bardzo dobra jakość mebli, już drugi rok korzystamy z kuchni którą nam zrobili i blaty są praktycznie nietknięte, nie widać większych śladów użytkowania, jakiś rys, wytarć i tak dalej. Dobrze wspominam sam kontakt, długo nie kazali mi czekać na meble.

Dorota123

Debiutant

**

0  

Jest dużo teraz firm które robią meble na wymiar, bo też sporo osób w coś takiego bardziej dopasowanego inwestuje. Ja polecę ekipę z serwisu https://www.amakmeble.pl/. Pomogli mi urządzić kawalerkę i wbrew pozorom takie małe przestrzenie są wyjątkowo trudne w projektowaniu, trzeba było się nagłówkować żeby wszystko na małym metrażu sensownie zmieścić i oni dali radę. Polecam.

edwine933

Użytkownik

0  

My również jesteśmy w trakcie remontu i właśnie jesteśmy na etapie tworzenia listy potrzebnych rzeczy. Na pierwszym miejscu na pewno będą frezy diamentowe bo czeka nas dużo pracy w betonie i uważam, że bez tego ani rusz. Moim zdaniem takie frezy diamentowe powinny pochodzić od dobrego producenta, aby nie robić sobie specjalne za dużo kłopotu. Warto wydać trochę więcej.

parkiet

Użytkownik

0  

My mamy spory problem w naszym mieszkaniu ponieważ mamy małą kawalerkę i ciężko jest coś sensownego tu wymyślić jeżeli chodzi np. o kuchnię. Posiłkujemy się póki co poradnikami w stylu http://archiweb.pl/aktualnosci/may-metra...bloku-763/. Coś może z tego jednak wyjdzie Smile

alicja76

Debiutant

**

0  

Jakby ktoś z Was miał w planach zakup takich rzeczy jak bramy garażowe, automatyka do bram czy drzwi wejściowe do domu, to warto sobie zajrzeć na stronę http://haiko.pl mają duży wybór, szeroką ofertę i co ważniejsze serwis. Potrafią też fachowo doradzić w kwestii doboru bramy czy drzwi, to partner producenta Hormann.

Sparrow29

Debiutant

**

0  

Według mnie na pewno znajdą się informacje w tym obszarze w Internecie. Nie powinno być z tym problemów.

Jedną z rzeczy, których się uczysz, kiedy żyjesz tak długo, jak ja jest to, że ludzie nie są wyłącznie dobrzy lub wyłącznie źli. Wkraczamy i wychodzimy z krainy ciemności i światła przez całe nasze życie.

parkiet

Użytkownik

0  

Zapisz sobie jeszcze adres na pogotowie elektryczne. Przy remoncie domu nigdy nic nie wiadomo

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS