Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jesteś w trakcie remontu?

andrecourt

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

u nas remont jest teoretycznie w fazie końcowej - skończyliśmy gładzie i wylewki podłóg, ale została jeszcze renowacja drzwi. Mieszkamy w starym budownictwie i postanowiliśmy sami odrestaurować drzwi - właśnie kupujemy kolejną szlifierkę, bo poprzednia miała za słaby system chłodzący :/

Biegły91

Debiutant

**

0  

andrecourt napisał(a):
    u nas remont jest teoretycznie w fazie końcowej - skończyliśmy gładzie i wylewki podłóg, ale została jeszcze renowacja drzwi. Mieszkamy w starym budownictwie i postanowiliśmy sami odrestaurować drzwi - właśnie kupujemy kolejną szlifierkę, bo poprzednia miała za słaby system chłodzący :/

Oprócz szlifierki pewnie przyda ci się także cyrkularka, tylko to już większy wydatek Smile

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Ja na szczęście jestem już na etapie końcowym remontu i teraz został mi zakup dodatków. Ostatnio kupiłam sobie bardzo ładne i delikatne firany do salonu i dzięki nim jest on w końcu kompletny i bardzo przytulny, a okna świetnie się prezentują.

andrecourt

Debiutant

**

0  

jeśli komuś marzy się kuchnia w drewnie to powinien mieć na uwadze na typ klejów jakie będą wykorzystane podczas remontu - do drewna idealnie nadają się w warunkach domowych ekologiczne kleje dyspersyjne - zostały produkuje się je na bazie żywic - nie zawierają rozpuszczalników, są więc są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Polecam zapoznać się z krótkim poradnikiem: http://www.kleje-przemyslowe.biz/rodzaje_klejow.php

MillaStar

Użytkownik

0  

Hmm, a jeśli jeszcze szukacie pomysłu na wnętrze, to polecam homebook.pl. Sporo inspiracji, pomysłów na to jak urządzic sobie mieszkanko. O: kilka moich ulubionych:

Ruben75

Debiutant

**

0  

Z tym kupowaniem materiałów budowlanych w marketach nie jest tak prosto. Wystarczy sprawdzić firmy wykonujące usługi budowlane i remonty http://oferia.pl/wykonawcy/budowa/murars...ynkarstwo/ .Wielu z tych wykonawców ma stałą współpracę z producentami lub hurtowniami zajmującymi się dystrybucją materiałów. Mają procent od ceny sprzedawanych towarów i dzięki temu niższą stawkę za wykonywaną usługę. W efekcie remont to kupno materiałów i zapłacenie za usługę, więc w sumie zamawiając towar za pośrednictwem wykonawcy może byc taniej. Tak funkcjonuje na przykład rynek dekarzy. Konkretny dekarz ma otwarte konto zakupowe w konkretnej hurtowni, zajmującą się konkretnym systemem rynnowym. Im więcej kupuje tym wyższy ma upust, a klient może na tym skorzystać.
    Niektóre markety zapobiegając temu mają własne ekipy remontowe. Kupując dla przykładu panele podłogowe ma się wliczone ich ułożenie za darmo.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2015 12:15 przez Ruben75.

adik356

Użytkownik

0  

Po remoncie warto zadbać o odpowiednią aranżację przestrzeni. O detale, które wyrażą nas, a jednocześnie sprawia, że wnętrze nabierze charakteru. Modne są teraz dekoracje z metalu. Sporo można ich znaleźć tutaj https://www.versanis.pl/produkty. Mnie się podobają i uważam, że w każdym wnętrzu będą dobrze wyglądały.

ghyllecrik

Debiutant

**

0  

ja ostatnio remont miałem pół roku temu, jak ja ich nie lubię Big Grin

andrecourt

Debiutant

**

0  

dla lubiących eleganckie stonowane wnętrza polecam wypróbować w swoim mieszkaniu materiał kamienny jak granit : http://blaty-granitowe.eu/. Warto wiedzieć że np blaty granitowe prezentują się w kuchni czy łazience wręcz luksusowo.

tatanka

Użytkownik

0  

Ja na szczęście remont mam już za sobą.
    Gdybym jeszcze raz miała remontować swoje mieszkanie to po obecnych doświadczeniach poprosiłabym o pomoc dobrego architekta wnętrz. Podobno są architekci tacy jak http://www.kingasliwa.pl/ którzy tworzą dedykowane projekty pod szczegółowe potrzeby zlecającego. Popełniłam niestety kilka błędów, a jeśli skorzystałabym z takiej usługi to na pewno wszystko byłoby w porządku.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS