Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jesteś w trakcie remontu?

Kryska_33

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja jeśli już się zabieram za remont to robię go przeważnie sama. Oglądam różne programy w telewizji, często kupuje jakieś czasopisma albo sięgam do różnych blogów w sieci. Moim ulubionym portalem jest http://www.pomyslynadom.info. Dużo rozwiązań wykorzystałam osobiście Smile Ze znajomym położyliśmy nawet płytki.

Kryska_33

Debiutant

**

0  

Ja jeśli już się zabieram za remont to robię go przeważnie sama. Oglądam różne programy w telewizji, często kupuje jakieś czasopisma albo sięgam do różnych blogów w sieci. Moim ulubionym portalem jest http://www.pomyslynadom.info. Dużo rozwiązań wykorzystałam osobiście Smile Ze znajomym położyliśmy nawet płytki.

lilkatoi

Użytkownik

0  

Co zmieniacie w swoim mieszkaniu, jak zaprojektowaliście nowe pomieszczenia, ile czasu wam to zajęło? Czy planując remont łazienki na szybko zdążę skończyć go w dwa tygodnie? Znajomy pokazał mi wpis o wyposażeniu łazienki http://wnetrzeistyl.pl/wyposazenie-lazie...-lazience/ jak ie macie u siebie? Co możecie mi doradzić w tej kwestii?

Kazoo

Użytkownik

0  

Tak, właśnie mam przerwę na obiad i kawkę Smile Dzisiaj kończę wszystko i na święta będzie gotowe! Teraz tylko listwy przypodłogowe zamontować, posprzątać i można brać się na gotowanie Wink

edwine933

Użytkownik

0  

U nas remont trwa już bardzo długo, ale też wiele było do zrobienia, więc każdy postęp bardzo nas cieszy. Szukamy teraz firmy, która wykona szlifowanie posadzek warszawa bo również o wygląd podłóg chcielibyśmy bardzo mocno zadbać, aby efekt był jeszcze lepszy.

Adrian22

Debiutant

**

0  

Ostatnio musiałem wykonać remont swojego biura i zdecydowałem się zamontować nowoczesny system nagrzewnic wodnych https://www.wentylatorysklep.pl/nagrzewn...e,251.html. Jest to bardzo fajny system, który w szybki sposób nagrzewa duże pomieszczenia. Jeśli ktoś pracuje w przemyśle i ma duże hale, to polecam taki produkt.

ewelina01

Debiutant

**

0  

Ja właśnie jestem na etapie myślenia co z podłogą, jak to wszystko wykończyć. Mój dobry znajomy doradził mi zamówić takie wylewki łódzkie które bardzo dobrze trzymają całe ciepło. Wydaje mi się, że skoro rzeczywiście to tak działa, to warto spróbować, jeżeli byłoby cieplej w mieszkaniu.

przyrowska_oliwia

Debiutant

**

0  

A co sądzicie o zastosowaniu opcji tapety ścienne cegła w salonie lub jadalni? Czy Waszym zdaniem jest to rozsądny wybór??

ilonakaminska80

Debiutant

**

Status: Niedostępny

0  

Ostatnio kupiłam fajne biurko! Jestem pod wrażeniem, bo pierwszy raz zamawiałam meble przez internet xD

Mikki

Debiutant

**

0  

Ostatnio robiłem niewielki remont sypialni i zdecydowałem wymienić się wszystkie meble. Skorzystałem z oferty ospace https://www.ospace.com.pl/blog/ekskluzyw...interiors/ i postawiłem na nowoczesne i eleganckie meble. Jeśli ktoś również szuka takich produktów do swojego domu, to śmiało mogę polecić tę firmę.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2019 13:59 przez Mikki.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS