Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jesteś w trakcie remontu?

evka1

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeśli decydujecie się na remont biura, to na pewno warto zdecydować się na realizację fit out . Tutaj https://totalsec.pl jest namiar na firmę, która oferuje tego typu rozwiązania. Specjalizują się takich pracach, dlatego też można liczyć na profesjonalizm. W tej branży liczy się również ogromne doświadczenie.

edwine933

Użytkownik

0  

U nas remont trwa w najlepsze. Muszę złożyć zamówienie na stronie https://interblue.pl/oswietlenie-schodowe,c,110/ ponieważ chciałabym mieć oświetlenie schodowe, a oni mają bardzo fajne lampki w swojej ofercie. Muszę też sprawdzić, jak długo przesyłka będzie do mnie szła, żebym mogła powiedzieć robotnikom.

jamajkaa

Użytkownik

0  

remont w domu mamy już na szczęście za sobą ale teraz czeka nas generalna przebudowa ogrodu, łącznie z ogrodzeniem. Większość prac bedziemy robić samodzielnie. Mąż będzie naprawiał stare ogrodzenie. Większośc niezbędnych do prac narzędzi juz mamy, teraz została jeszcze do kupienia taka tarcza do szlifowania http://aciro.pl/3m-cubitron-ii-94002-q-t...-23mm.html. Niezastapiona np przy wyrównywaniu spawów w ogrodzeniu metalowym. Mocna, dobra gatunkowo i w rozsądnej cenie.

Hirek12

Użytkownik

1  

U nas remont w toku. Jak też się z nim zmagacie a w gruncie rzeczy z podłogami to muszę wam polecić salony DDD Dobre Dla Domu. Dla mnie rewelacyjna obsługa i fajnie doradzają. My mamy mieszkanie w stanie surowym więc jest co robić.

usiankowa

Debiutant

**

0  

Już nie. Ale teraz moi rodzice zaczynają remont, więc będę starała się im maksymalnie pomóc Smile Ich czeka wymiana niemal całej łazienki i nowe meble do salonu, bo już tym razem zdecydowali się robić na wymiar Smile

wisniewska_lila

Debiutant

**

0  

I ja zaczynam remont. Muszę przyznać, że jestem przerażona.. Całe to przenoszenie rzeczy, bałagan.. Jednakże raczej nie podejmę się remontu w pełni sama. Zastanawiałam się nad wynajęciem firmy budowlanej do remontu kuchni oraz łazienki, niestety podjęcie się kładzenia płytek to zdecydowanie nazbyt czasochłonne zadanie, jak dla osoby bez doświadczenia. Myślałam również nad tym, aby do kuchni zatrudnić kamieniarza i zrobić blat z granitu- moja koleżanka ma i wygląda fenomenalnie.
    Odnosząc się do pokój i salon będę chciała odmalować już we własnym zakresie, z ewentualnymi wstawkami w postaci tapet z motywem kamienia/cegieł lub kwiatów.

Minto

Debiutant

**

0  

Gdyby ktoś z Was potrzebował osprzęt elektryczny to zajrzyjcie na https://sklep.elus.pl/ Jak porównacie to sobie z innymi sklepami to wypada naprawdę korzystnie.. pare zł można zaoszczędzić w ten sposób.

Kamilf723

Debiutant

**

0  

Ja jestem w trakcie remontu i myśle nad meblami na wymiar, co o tym sądzicie? W mojej okolicy jest firma która ma w ofercie meble w grudziądzu . Mają duże doświadczenie i z polecenia słyszałem że warto, a Wy jak myślicie?

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

lilkatoi napisał(a):
    Co zmieniacie w swoim mieszkaniu, jak zaprojektowaliście nowe pomieszczenia, ile czasu wam to zajęło? Czy planując remont łazienki {...} Co możecie mi doradzić w tej kwestii?

Projektowanie i planowanie, czyli przeniesienie swoich marzeń o łazience do rzeczywistości Smile Krótko mogę napisać, że trzeba do tego: wyobraźni przestrzennej, zmysłu technicznego itp. Jest na to prosty sposób dla tych, którzy mają z tym trudności.
    Możecie "na żywca" ściągnąć gotowe rozwiązanie na inspirację i wystrój, dzięki takim wystawom link. Najtrudniejsze to znalezienie podobnego metrażu.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2019 17:14 przez janko.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Jeśli jesteście w trakcie remontu warto abyście zwrócili uwagę na podłogę. Obecnie wśród nowoczesnych rozwiązań bardzo modne są posadzki żywiczne: https://abcporady.pl/w-jakich-pomieszcze...-zywiczne/ . To dobra opcja dla domu, a przy okazji bardzo praktyczna.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS