Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jesteś w trakcie remontu?

burza

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Remont mam już na szczęście za sobą i bardzo się z tego cieszę, bo była to spora męczarnia.

likiliki

Debiutant

**

0  

Ja na szczęscie też już po remoncie ale tak naprawde nigdy nie wiadomo co się popsuje i jaka awaria nam sie zdarzy.

magda906

Użytkownik

0  

Z materiałami budowlanymi i dekoracyjnymi raczej nie ma teraz problemu. Jest duży wybór a niektóre materiały można zamówić internetowo. Gorzej z ekipą remontową. Już nie raz zdecydowałam się na usługi z których nie była zadowolona. Teraz jestem ostrożniejsza. Dobrze jest wyszukać specjalistę na tego typu stronie http://uprawnieni.eu/inzynier-budownictwa/ Jest tu baza fachowców, którzy posiadają uprawnienia i są pewnym wyborem.

Ruben75

Debiutant

**

0  

Podczas remontu niezwykle ważnym elementem jest potrzeba składowania i pozbycia się śmieci, gruzu, połamanych płytek i tym podobne. Zazwyczaj wypożyczamy wówczas kontener na gruz, jednak nie zawsze jest go gdzie ustawić poza tym ciężko co chwila go opróżniać. Dużo praktyczniejszym rozwiązaniem są worki na gruz. Niektóre firmy zabierające odpady mają duże worki z materiału w których można napakować kilkaset kilogramów (nawet do 1000 kg). Jednak ja polecam wygodne, małe 55 litrowe worki z bardzo grubej i wytrzymałej folii. Worek jest tak mocny że w zasadzie nadaje się do kilku razowego użytku.
    Najczęściej takie rzeczy kupuje w sklepie internetowym http://www.rajapack.pl/rajaboutique.html

Rzepka99

Debiutant

**

0  

Cieszę się że mam już remont na wykończeniu no bo ileż można. Jeszcze zostało mi tylko osadzenie drzwi do pokoju dzieci. Ale nie wiem na jakie mam się zdecydować myślałem o czymś takim http://www.klaczak.com.pl/oferta/drzwi/skladane Nie zajmują dużo miejsca i cenowo wygląda to bardzo przyzwoicie.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja co roku robię jakiś remont Wink

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

U mnie jest permanentny remont. Co chwilę coś zmieniamy. Na szczęście dzięki elektronarzędziom ze sklepu stukpuk.pl nie muszę się martwić, że sobie z czymś nie poradzę. Kupujemy tam też chemię i materiały budowlane.

Maco

Debiutant

**

0  

Fozik napisał(a):
    W kwestii remontu, to ja bardziej polecam porozglądać się po marketach budowlanych.

Niekoniecznie, a już na pewno nie w przypadku każdego asortymentu, bowiem wiele rzeczy niezbędnych przy remoncie można kupić przez internet, taniej i z dostawą do domu. Jest to o wiele wygodniejsze niż ładowanie się z ciężkimi zakupami najpierw do wózka, potem do samochodu, a następnie do domu. Jeśli ktoś dokonuje takich zakupów samemu, ten wie, jakie to potrafi być uciążliwe (zwłaszcza że przy większym remoncie takich kursów robi się co najmniej kilka).
    Tym samym, robiąc rozeznanie w necie, załatwiłem sobie źródło zawierające tani osprzęt elektryczny, jakim jest internetowy sklep Elektron Online. Przyda mi się przy następnym większym remoncie. Trochę żałuję, że nie znałem tego sklepu 3 lata temu, gdy robiłem przebudówkę, bo sporo bym zaoszczędził na materiałach elektrycznych. Ale w przyszłości już tego błędu nie popełnię Smile

Knotty

Użytkownik

0  

Ja własnie remontuje swoje mieszkanie i chciałabym w jakiś ciekawy sposób udekorować pokój dzienny. Mam dosyć wysokie sufity, wiec może prosta ale elegancka sztukateria taka jak: http://www.melagu.pl/sztukateria/sztukateria-elewacyjna będzie dobrym pomysłem? Jak myślicie? Smile

Amines

Debiutant

**

0  

Remont to duże wyzwanie jedyne, co pociesza to efekt końcowy. U nas zaczęło się od montażu kominka w salonie. Oczywiście w trakcie pojawiły się wątpliwości przy zabudowie, czy będziemy palić drewnem czy brykietem, bo trzeba dostosować wnęki w zabudowie do rodzaju opału. Ostatecznie postawiliśmy na brykiet kupowany przez http://gielda-paliw.com/ogloszenia/kateg...44/brykiet , bo nie trzeba sezonować i można dokupić wg potrzeb. Dostawców szukaliśmy na stronach serwisu gielda-paliw.com

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 01:46 przez Amines.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS