Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Jesteś w trakcie remontu?

Mungatos

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja wszelkie dekoracje wnętrz kupiłam tutaj. Zresztą nie tylko dekoracje, ale też całe wyposażenie mieszkania. Lubię, gdy wszystko mogę kupić w jednym sklepie.

Piruetta

Użytkownik

0  

Ja wszelkie dekoracje wnętrz kupiłam tutaj. Zresztą nie tylko dekoracje, ale też całe wyposażenie mieszkania. Lubię, gdy wszystko mogę kupić w jednym sklepie.

aleksa01

Debiutant

**

0  

W temacie remontu. Osobom z Wrocławia szczerze polecam firmę robiącą meble na wymiar Wrocław choć jest dużym miastem to naprawdę ciężko znaleźć sensownej jakości meble w odpowiedniej cenie. Firma Wanzbig wykonała naprawdę świetnej jakości meble, w bardzo krótkim czasie i niskiej cenie. Szczerze więc wszystkim polecam Smile

Manta

Debiutant

**

2  

Jestem w trakcie remontu już od kilku miesięcy,a dlaczego? Bo w chwili zwątpienia zachciało mi się postawić w salonie kominek. I teraz z salonu zrobił się plac budowy. Żeby szybciej się z tym uporać zasięgnęłam po dłuższym co prawda czasie porady u fachowców w http://www.sklep.kominki-vector.pl/
    Okazało się,że trochę źle się do tego zabrałam i teraz to już będzie z górki,dzięki za fachowców z prawdziwego zdarzenia.

olindaa87

Debiutant

**

0  

Ja podczas remontu zastanawiałam się czy nie zmienić okien ale poprosiłem serwis okien Kawex z Warszawy - http://www.serwisokien.com.pl - o poradę i okazało się, że wystarczy odpowiednia regulacja okien i nie m sensu wydawać kasy na nowe okna.

olindaa87

Debiutant

**

0  

Ja właśnie skończyłam remont mieszkania Smile Długo zastanawiałam się czy wybrać farbę czy tapetę... Ostatecznie kupiłam tapety w esklepie TapetyWsieci ,

fista

Użytkownik

0  

Miałam tak samo Smile Ciężko zdecydować się na konkretną opcję jeśli chodzi o ściany. Ale z mężem zdecydowaliśmy się w końcu na tapety harlequin . Pasują zarówno do wystroju, jak i naszego charakteru Smile

andrecourt

Debiutant

**

0  

Remont to przeważnie duży wydatek, ale przy odrobinie sprytu i czasu można zaoszczędzić spore kwoty. Wbrew pozorom markety budowlane nie zawsze mają niską marżę, dlatego opłaca się kupować u producentów. Tym sposobem do mieszkania zakupiliśmy oryginalne drzwi drewniane, które w markecie kosztowałyby co najmniej dwa razy tyle.

krzysiekwilk

Użytkownik

0  

Ja jestem w trakcie remontu, ale bardziej ogrodu Smile I wszystko zleciłem specjalistom z firmy WN - Negacz. Zdecydowanie polecam jeśli chodzi o układanie kostki brukowej Katowice i prace związane z małą architekturą i brukarstwem bo są naprawdę nieźli.

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

A jak urządziliście pokoje dla swoich dzieci? Wydaję mi się, że to jest najtrudniejsze, ponieważ w jednym pomieszczeniu trzeba połączyć ze sobą kilka stref. Niedawno oglądałam meble dziewczęce od ATB Meble i myślę nad tym, żeby zamówić je dla mojej siostrzenicy. To byłaby taka mała niespodzianka.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS