Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
karta do Alior

sonian

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam, w razie kradzieży jak mogę zastrzec swoją kartę (kredytową/debetową)?

http://finansiki.pl/chwilowki/

Gwóźdź

Debiutant

**

2  

Dzwoniąc do banku na infolinię. Może też online się da po zalogowaniu do systemu, ale nie w każdym banku.

delora

Debiutant

**

0  

Kompletnie się na tym nie znam, ale właśnie zastanawiam się nad wyborem karty kredytowej. Znalazłam wczoraj bardzo dużo informacji właśnie odnośnie tego tematu na stronie http://kredytowakarta.com.pl Teraz tylko muszę podjąć decyzję. Macie dla mnie jakieś wskazówki? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady.

bladosz11

Użytkownik

0  

Wszystkie informacje masz na oficjalnej stronie banku, albo poprzez infolinię. Do zastrzegania kart są nawet chyba oddzielne numery telefonów. Jak wyrabiałem sobie kartę wielowalutową https://www.igoriacard.com/ to przede wszystkim na początku zapoznałem się ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi użytkowania karty.

aden

Debiutant

**

0  

Jako klient banku nest mogę wystawić swoją recenzję o tym banku. Jego podstawowe konto to rachunek nest konto. Sama nazwa nawiązuje ma kojarzyć się z nowoczesnością i rodziną. Bank ten nadal obsługuje zarówno indywidualne osoby fizyczne jak i firmy.

Klienci są obsługiwani także w oddziałach w całej Polsce. Dość dobrze jest rozwinięty system transakcyjny oraz responsywność panelu użytkownika. Jeżeli chodzi o to nest bank jest jednym z lepszych wyborów na rynku. Konto osobiste można założyć wypełniając wniosek dostępny w Internecie. Prowadzenie rachunku jest darmowe, tak jak przelewy wewnętrzne w ramach banku oraz zewnętrzne do innych krajowych banków. W widocznych w sieci porównaniach kont osobistych wspomniany ROR należy do ścisłej czołówki.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2019 15:10 przez aden.

igor443

Debiutant

**

0  

Każdy wpis w tym wątku jest bardzo ciekawy.Takie jest moje zdanie na ten temat.

weds

Debiutant

**

0  

Teraz prawie wszędzie możesz zastrzec nie tylko telefonicznie ale też przez internet po zalogowaniu do konta.

Minto

Użytkownik

0  

Warto poczytać też opinie o banku w rożnych miejscach np. tutaj https://www.tanie-konto.pl/ing-bank/konto-mobi-opinie/ i sprawdzić, jak wygląda obsługa w nich.

ryszlik

Debiutant

**

0  

hejka hejka

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS