Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Koc dla niemowlaka

majka345

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Szukam ciekawego kocyka dla małego niemowlaka. Co powiecie o takiej propozycji jak tutaj: https://www.tinystar.pl/KOCYKI/60 ?. Podoba mi się pod wieloma względami. Zwłaszcza, że jest miękki i fajny bo modny.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Jak Ci się podoba to kupuj. Chociaż stwierdzenie "modny", gdy piszesz o kocu jest dość dziwne...

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Mnie też to dziwi. Koc dla niemowlaka powinien być przede wszystkim wygodny, miękki i bezpieczny dla dziecka.

patrycjal

Debiutant

**

0  

Bardzo fajne mają w tk max i zara home Smile

Knotty

Użytkownik

0  

Pomocy!! W tym tygodniu idę do przyjaciółki na baby shower. Kompletnie nie wiem co jej dać. Na początku myślałam o jakiś ubrankach z https://www.ceneo.pl/Ubranka_niemowlece ale ona powiedziała, że dostała cztery worki ubrań po córce swojej kuzynki. Więc ubranka odpadają. No to później myślę, że może się z dziewczynami złożymy i kupimy coś większego. Wypadło na wanienkę. Więc się pytam jej czy ma wanienkę a ona mi mówi, że kupili ją godzinę wcześniej. Łóżeczko mają, wózek też, szafki wszystkie do pokoju dziecięcego parę dni temu kupili. Zabawki dla małej, ale z tym może być problem, bo oni chcą tylko biało-czarne. W każdym razie razem z koleżankami jesteśmy w czarnym dole i kompletnie nie wiemy co mamy jej dać. A podkreślę, że żadna z nas nie ma dziecka i też nie za bardzo wiemy co taki maluszek potrzebuje. Myślałam jeszcze nad elektroniczną nianią, ale ona ma tak małe mieszkanko, że jest jej ona kompletnie nie potrzebna. Możecie coś doradzić. Bardzo was o to proszę.

evka1

Użytkownik

0  

Ale po co ma być ten kocyk? Jeśli do wózka, to uważam, że lepiej sprawdzi się taki la millou spiworek . Jest znacznie bardziej praktyczny. Nic się z dziecka nie zsuwa i nie ma możliwości, żeby się rozkopało.

sisi55

Debiutant

**

0  

Hej mamusie! Ja bardzo fajne rzeczy dla dzieci oraz wszelkie akcesoria kupuję w internetowym https://www.megasmyk.pl/ mają super ceny , czasem można trafic na fajne promocje . Maja bardzo bogaty asortyment. kupowałyście tam może?

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Ja ostatnio bardzo ładne kocyki widziałam na stronie https://maylily.pl/pl/ piękny desing więc jest w czym wybierać. Sama zastanawiam się nad kupnem otulinki bambusowej która jest dobrej jakości dla mojej córeczki. Ktoś ma takie otulinki ? Jestem ciekawa tego produktu.

maxel88

Użytkownik

0  

Tak na dobrą sprawę wystarczy się przejść do najbliższego centrum handlowego i trochę rozejrzeć po sklepachSmile Wcale nie mają gorszych cen niż w necie a wyroby całkiem dobre jeśli chodzi o koce, pościele i inne tekstylia.

oliwiawu

Użytkownik

0  

ja ostatnio szukałam zabawek i widziałam fajne rzeczy dla niemowlaków tutaj . Może wejdź sobie i na spokojnie przejrzyj co mają. Myślę że znajdziesz coś na pewno, a mają bardzo fajne gniazdka niemowlęce, które też z pewnością się przyda dla dziecka.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS