Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
kominek elektryczny czy biokominek?
 • Post: #11

  Mungatos

  Debiutant

  **


  Postów: 34

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Najpiękniejsze są tradycyjne kominki Smile Ale coś czuję, że ze mną byłoby tak jak z tą rodziną http://domifikacje.pl/better-home/mieszc...sie-zycia/ Też myśleli, że kominek jest taki super, a okazało się, że najpierw trzeba się obsługi kominka porządnie nauczyć Smile

 • Post: #12

  karolin98

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2016

  Status: Offline


    0  

   

  ja mam kominek elektryczny i bardzo mi odpowiada, ale co ludzi tyle opinii Smile

 • Post: #13

  Jota

  Debiutant

  **


  Postów: 11

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem w tym zakresie będą akurat kominki tradycyjne, które nie dość, że dają odpowiednią ilość ciepła, to dodatkowo pełnią także w naszych domach funkcję ozdobną. Warto przed ostateczną decyzją rozważyć jeszcze ten wariant, który ma przecież wielu zwolenników.

 • Post: #14

  lexy

  Debiutant

  **


  Postów: 11

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  megano napisał(a):
  Mieszkam w bloku i marzy mi się ciepło bijące z kominka. Wiadomo, że nie ma opcji na tradycyjny kominek, a więc mam do wyboru kominek elektryczny lub biokominek. Co byście polecili do mieszkania, do stołowego pokoju? Biokominki są o tyle dobre, że są mobilne i nie trzeba kupować opału. Osobiście jestem oczarowany elektrycznymi kominkami. Wyglądają naprawdę stylowo i bardzo przypominają te tradycyjne, jak np te tutaj http://sklep.kominki-lumar.com/index.php...th=141_116. Jest tylko jeden minus - opłata za prąd. Natomiast biokominki potrzebują tylko bio paliwo. Co będzie się lepiej kalkulować, jak myślicie?  Wybierając między kominkiem elektrycznym, a biokominkiem zdecydowanie wybrałabym kominek elektryczny.

  Najważniejszym powodem jest bezpieczeństwo. Pamiętaj, że do biokominka wlewasz benzynę, która nie oszukujmy się - śmierdzi. Dla mnie to nie jest miły i przyjemny zapaszek, który chciałabym mieć w salonie. W dodatku jakiekolwiek rozlanie tego płynu grozi poparzeniami i pożarem, a takie sytuacje też już miały miejsce.

  Z tym, że jeżeli chcesz się decydować na kominek elektryczny, to albo taki z podświetleniem pary wodnej, albo kominek hologram, tu znajdziesz film z porównania tych modeli: http://www.tapis.pl/kominki/elektryczne/. Tradycyjne - archaiczne modele o których piszesz, bym sobie darowała.

 • Post: #15

  blyskotka

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 508

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    2  

   

  Każdy wybiera taki, jaki mu bardziej pasuje. Ja za to polecę sklep z kominkami http://sklep.kominki-vector.pl/, gdzie znajdziecie ogromny wybór najróżniejszych kominków i pieców. Zdecydowanie warto rzucić na niego okiem jeśli poszukujecie jakiegokolwiek kominka. Wybór mają naprawdę bardzo duży.

 • Post: #16

  Knotty

  Użytkownik

  ***


  Postów: 116

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Ja uważam jednak, że biokominki są bardziej podobne do prawdziwych kominków. Oddają o wiele bardziej klimat prawdziwego kominka niż te elektryczne. Nie zgadzam się też z tym, że są one niebezpieczne i śmierdzą. Popatrzmy na http://kratki.com/sklep/pl/produkt/1120/...emnik-maly jest to przykład biopojemnika, który nawet po przewróceniu nie pozwoli wylać się biopaliwie. Oczywiście dla chcącego nie ma nic trudnego. Ale taka osoba sprawi, że prąd z kominka elektrycznego go kopnie. Zresztą zawsze z takimi rzeczami trzeba być ostrożnym. Ale osoba decydująca się na to musi się z tym liczyć. Biokominki mogą wyglądać bardzo nowocześnie albo prawie zupełnie się nie różnić od kominków tradycyjnych. Ich wielkim plusem jest to, że każdy może sobie na nie pozwolić. A kominki wolno stojące przy korzystnych warunkach atmosferycznych mogą nawet być ozdobą tarasów czy balkonów. Ja jestem za biokominkiem. Jakoś kominek elektryczny to dla mnie nie kominek. Ale to już zależy od gustu.

 • Post: #17

  emilgakel

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2017

  Status: Offline


    0  

   

  naturalnie bio-kominek...

 • Post: #18

  elzo22

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2017

  Status: Offline


    0  

   

  U mnie świetnie sprawdził się gazowy

  ________________________
  http://www.realmadrytblog.pl/

 • Post: #19

  Robb

  Debiutant

  **


  Postów: 2

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Biokominki nie wymagają odprowadzanie spalin, ani kratki nawiewnej, produktem spalania bioetanolu jest woda i CO2.
  ----
  fachowiec

 • Post: #20

  szerek

  Debiutant

  **


  Postów: 42

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2017

  Status: Offline


    0  

   

  A kominek gazowy? Czy nie wychodzi taniej? Może zapytajcie o ceny gazu u https://www.Ineon.com.pl/o-nas/ i porównajcie koszty.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS