Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
koncert zespołu KRZAK w Kinoteatrze Rialto
 • Post: #1

  Ponury

  Debiutant

  **


  Postów: 30

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2009

  Status: Offline


    0  

   

  Witam i zapraszam do Kinoteatru Rialto na Wieczór Bluesowy

  10 grudnia/czwartek
  godz. 19.00 WIECZÓR BLUESOWY

  W programie koncert zespołu KRZAK (w składzie: Jan Błędowski - skrzypce, Leszek Winder – gitara, Ireneusz Głyk – perkusja, Mirosław Rzepa-gitara, Agnieszka Łapka – vocal, Achim Rzychoń - bass) oraz czesko-słowackiej formacji bluesowej BEŇA & PTASZEK (SK/CZ) w składzie: Ľuboš Beňa (gitara) oraz Matěj Ptaszek (vocal, harmonijka ustna)

  KRZAK to rockowo-bluesowa grupa instrumentalna nie mająca swojego odnośnika w historii polskiego rocka. Energetyczny duet skrzypiec i gitary oraz wirtuozerskie umiejętności muzyków powodują, że koncert Krzak pozostaje dużym wrażeniem dla słuchaczy różnych kultur i narodowości.

  Krzak ma na swym koncie złote płyty. Może też pochwalić się reedycjami oraz premierami dziewięciu płyt, które w latach 2005-2006 wydał Metal Mind Productions. Trasy koncertowe zespołu są ogromnym sukcesem artystycznym i komercyjnym. Krzak przy szczelnie wypełnionych salach jest entuzjastycznie przyjmowany.

  BEŇA & PTASZEK to duet muzyków o uznanej międzynarodowej renomie. Koncertują na całym świecie. W swoim dorobku posiadają współprace koncertową i nagraniową z wieloma gwiazdami amerykańskiego bluesa.

  Bilety: 10 zł (ulgowe), 20 zł (normalne)  Załączone pliki Miniatury
  [thumbnail]   

Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS