Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kosmetyki anty-age

fista

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ostatnio zaczynam popadam kompleksy w związku z wiekiem i pomyślałam, że trochę zacznę dbać o siebie. Chcę sięgnąć po dobre, markowe kosmetyki christian breton https://tagomago.pl/collections/christian-breton - wiele kobiet poleca je ze względu na skuteczność. Czy może zacząć też chodzić na jakieś zabiegi? Jakie byście polecili?

sówka

Użytkownik

0  

Kochana - markowe nie zawsze znacza dobre... Poczytaj sobie sklad zanim cokolwiek zastosujesz bo o uczulenie na twarzy naprawde dlugo nie trzeba sie prosic. Najbezpieczniejsze sa dermokosmetyki i tak polece Ci chociazby emulsję miceralną Cetaphil EM Do mycia do skory wrazliwej bez mydła i substancji drazniacych. Jest bezpieczna bo zaleca sie ja tez dzieciakom i osobom ze skora atopowa

oliwiawu

Użytkownik

0  

Ja przestałam mieć kompleksy, gdy poznałam cudowne właściwości naturalnego kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego Calluna Medica. To dzięki Natalii Siwiec, którą zobaczyłam, jak prezentuje tą prestiżową markę. Produkty tej firmy są jedyne w swoim rodzaju. Ekstrakty w nich zawarte są niebywale efektywne i dokonują pozytywnych zmian w strukturze skóry. Moja cera po nałożeniu tego kremu jest świeża, nawilżona i niewiarygodnie odmłodzona.

zara

Użytkownik

0  

Bardzo lubię to serum http://freshandnatural.pl/pl/pielegnacja...-i-dekoltu przeciwzmarszczkowe fresh&natural, ma całkowicie naturalny i wegański skład, jest bardzo skutecznym kosmetykiem, efekty widać praktycznie od razu po zastosowaniu

irmina

Debiutant

**

0  

jest tak dużo tych wszystkich kremów na rynku, że nie wiadomo co wybrać. od jakiegoś czasu zdecydowałam się na produkty eco... więc polecę toco sama znam martina gebhardt naturkosmetik

Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2019 16:09 przez irmina.

pamelakojder

Użytkownik

0  

Polecam zajrzeć na stronę https://ladniepachnie.pl/pl/c/Pielegnacja-Twarzy/29 myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście zamawiam kosmetyki z tej strony i jestem bardzo zadowolona Smile

Monika90x

Debiutant

**

0  

Parę dni temu skończyłam 30 lat i żeby nie czuć się staro postanowiłam iść na jakiś zabieg medycyny estetycznej. Myślałam o kwasie hialuronowym albo botoksie. Ktoś ma tutaj jakieś doświadczenia?

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

Też się zastanawiam nad kwasem hialuronowym, botoks na pewno póki co odpada.

donguan

Debiutant

**

0  

Tak, świat tak naprawdę oszalał na punkcie kosmetyków anty-age, które podobno mają działać coraz lepiej, a wszystko w zależności od tego, jak długo się je stosuje. Ja jeszcze nie muszę testować tych produktów, bo jestem młodą osobą, ale za to potrzebowałabym coś do cery mieszanej. Co powiecie na https://www.e-zikoapteka.pl/nuxe.html ? Próbowała któraś z Was może?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS