Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kosmetyki do twarzy przy AZS

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jakich używacie kosmetyków do twarzy mam dosyć poważne problemy ze skórą m nie mogę stosować byle czego. Znalazłem bogatą ofertę https://www.nowafarmacja.pl/azs-luszczyca-kosmetyki ,ale przyznam że nie wiem co wybrać Rolleyes Może mi pomożecie?

klarcia

Użytkownik

0  

sprawdz sobie dermokosmetyki - u mnie sprawdzily sie idealnie. Naprawde polecam, bo niesamowicie wplywaja na stan skory. ja bylam w szoku jak pierwszy raz zamowilam sobie https://skinexpert.pl/ Smile

alan22

Debiutant

**

0  

Jak mam być szczery to jeśli faktycznie masz Atopowe Zapalenie Skóry to pod żadnym pozorem nie powinnaś leczyć się na własną rękę. Potrzebujesz pomocy specjalisty. Moja dziewczyna miała problem właśnie z AZS i już leczy się kilka miesięcy jest kolosalna różnica. My mieszkamy w Warszawie więc tutaj szukaliśmy dermatologa. Na https://lekarzebezkolejki.pl/dermatolog-...g/warszawa znaleźliśmy najlepszych specjalistów dermatologów w stolicy. Platforma umożliwia sprawdzenie kiedy dostępna jest najbliższa wizyta i umówienie się tak by nie czekać w kolejkach. Mega wygoda. Sprawdź poszukaj może w Katowicach znajdziesz lekarza na AZS.

cerceilannister77

Użytkownik

0  

Jeżeli szukacie informacji dotyczących atopowego zapalenia skóry to polecam stronkę ktomalek. Rzeczowe artykuły w wielu tematach dotyczących zdrowia i diety. Ostatnio się zdziwiłam, bo atopowe zapalenie skóry u niemowląt trzeba dość długo leczyć, więc uważajcie przy używaniu różnych kosmetyków na twarz! Proszę o rozwagę drogie dziewczyny Big Grin.

januszjaki

Użytkownik

0  

oprócz kosmetyków przydać się mogą suplementy, ja brałem Neoglandynę. Neoglandyna dba o nawilżenie skóry, zawiera cenne oleje, które sprawiają, że skóra przestaje być sucha i podrażniona. Pamiętajcie, aby przyjmować regularnie i według zaleceń

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS