Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kosmetyki - gdzie kupujecie ?

akate

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Naturalne kosmetyki mają raczej delikatny skład i można na nie postawić, bo nie będą uczulały. Mam teraz krem witaminowy do ciała HB i jestem z niego zadowolona. Jak chce się znaleźć produkt odpowiedni dla siebie to czasem trzeba wypróbować sporo ich na sobie.

krystian_85

Debiutant

**

0  

Ja kupuję na https://www.aleeko.pl/ . Bardzo polecam

mpire

Zaawansowany Użytkownik

0  

Warto szukać kosmetyków w sklepach internetowych jak na przykład https://naturalniewloskie.pl/ . Tutaj można znaleźć włoskie kosmetyki wytwarzane w stu procentach z naturalnych składników i takie właśnie są najlepsze. Osobiście już przestałam używać kosmetyków, które są dostępne na każdym kroku w drogeriach, bo napakowane są one chemią i ja to odczuwałam na własnej skórze niestety, czasami były to nawet reakcje alergiczne :/ Jak już to tylko kosmetyki ekologiczne

Mmien81

Debiutant

**

0  

Uwielbiam zwłaszcza rossmanowe promocje.
    __

świece sojowe

Martyna886

Debiutant

**

0  

Ja kupuję kosmetyki w różnych sklepach. Jak tak do ciała to kupuje kosmetyki konopne. Jak np do tatuażu to kupuję tattoo butter loveink, a ostatnio moim nowym nabytkiem jest to https://loveink.pl/tattoo-soap-100-ml

szarlotka

Użytkownik

0  

ja kupuje w outlecie kosmetycznym bo można tam kupić markowe kosmetyki za połowę mniejszą cenę.

cerceilannister77

Użytkownik

0  

Jak ktoś z was poszukuje wartościowych informacji w materii zdrowia oraz leków to naprawdę zachęcam was wszystkich do sprawdzenia stronki od ktomalek, gdzie znajdziecie informacje na przykład o tym, czym jest lek izotek jak dla mnie naprawdę świetna opcja, polecam.

pamelakojder

Użytkownik

0  

Kosmetyki to w sumie różnie czasami w drogerii, w aptece bądż też dość często teraz zamawiam kosmetyki naturalne w sklepie ichemia.pl mają spory wybór kosmetyków w 100% naturalnych polecam zajrzeć.

szarlotka

Użytkownik

0  

Ja planuję sobie kupić szampon z L'Oreal, ale nie wiem, czy jest do końca bezpieczny dla włosów. Ktoś z Was stosował?

Adrian44343

Debiutant

**

0  

Ja swoje kosmetyki kupuję na stronie https://dermalogica.pl/ Posiadam tłustą cerę a na stronie znalazłem idealne kosmetyki dla mnie. Zamówiłem również też dla mojej żony ponieważ tez chciała w końcu pozbyć się trądziku. Polecam ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS