Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kosmetyki - gdzie kupujecie ?

milena07

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Delia43 napisał(a):
    Najczęściej kupuję kosmetyki w drogeriach.

Ja również zazwyczaj kupuję w drogeriach Smile

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Ostatnio najczęściej online. Tak mi najprościej znaleźć to, czego potrzebuję.

zabrzanka

Użytkownik

0  

Jest też inny sposób na kosmetyki, możesz produkować je sama bez niczyjej pomocy Smile no moze z pomoca komputera aby pobrać przepisy z neta. Oraz zamówić kilka półproduktów jak ten rozpuszczalnik kosmetyczny http://techlandlab.pl/sklep/dmso-dimetylosulfotlenek/ Na jego podstawie wyprodukujesz dobry szampon przeciw zapalny Smile warto się tym troche pobawić mozna sporo zaoszczędzić.

staralfur

Debiutant

**

0  

w drogeriach - a jakich? tam gdzie jest promocja ;d

minara

Debiutant

**

0  

Ja kosmetyki do tej pory kupowałam przede wszystkim w drogeriach. Ale wiadomo, że z ich skutecznością i składem bywa różnie ;/ Ostatnio udało mi się kupić super krem na bazie śluzu ślimaka z firmy M'onduniq u mojej kosmetyczki. Z tego co wiem to nie ma opcji by kupić go w sklepach więc trzeba podpytać w salonie czy mają dostep do takich produktów Smilehttp://www.monduniq.pl/pl/detail/produkt...et-slimaka

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Ja tylko i wyłącznie kupuję kosmetyk na naturalnych składnikach. Żeby cera była zadbana to trzeba stosować odpowiednie kremy. Nie można jednak działać "półśrodkami". Ostatnio słyszałam że kremy tej firmy Calluna Medica są idealne. Chyba warto spróbować. Ja akurat mam cerę wysuszoną to skusze się na krem głęboko nawilżający i odżywczy jak również na maseczkę z biocelulozy nawilżającą.

Szyneczek

Debiutant

**

0  

Różnie Tongue W necie i stacjonarnie... tam gdzie są promocje Smile

parkiet

Użytkownik

0  

Ja zaopatruję się tutaj https://avashop.pl/Urzadzenia-kosmetyczne. Mamy salon kosmetyczno-fryzjerski Smile

oliwiawu

Użytkownik

0  

Nie wyobrażam sobie życia bez Internetu. Pracuję dużo i nie mam czasu na łażenie po sklepach i czekanie w kolejkach. Zamawiam kosmetyki przez Internet siedząc wygodnie w fotelu w zaciszu swego mieszkania. Ostatnio zaczęłam używać kosmetyków naturalnych marki Calluna Medica. Jestem bardzo zadowolona. Polecam dziewczyny.

jamajkaa

Debiutant

**

0  

ja też kupuję kosmetyki z reguły w sieci Smile Jeśli chodzi o konkretną firmę to jestem zadowolona ze skuteczności naturalnych produktów włoskiej firmy Eldan Cosmetics. Mają całe serie produktów przeznaczonych do pielęgnacji czy oczyszczania twarzy. Bardzo lubię Sweet Tonic Lotion stworzony na bazie wody różanej. Jest delikatny ale też skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS