Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kosmetyki na prezent

sigmund96

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Uważam, że o wiele lepszym prezentem będzie po prostu coś słodkiego. Jest wiele miejsc gdzie można znaleźć pyszne wypieki, albo gdzie można kogoś zabrać. Wystarczy tylko chwilę poszukać.

bladosz11

Użytkownik

0  

Z pewnością kosmetyki są bardzo fajnym pomysłem na prezent i moim zdaniem każda kobieta będzie z nich zadowolona. Mojej żonie ostatnio kupowałem odżywkę do paznokci i trochę musiałem poszukać. Fajnie, że poprzez ranking https://najlepszy-ranking.pl/odzywki-do-paznokci/ udało się ją znaleźć.

rokokokowiec

Zaawansowany Użytkownik

0  

Według mnie kosmetyki rzeczywiście fajnie mogą sprawdzić się w roli prezentu. Także pomysł jest z pewnością dobry. Zwłaszcza jeśli chcemy go sprawić osobie, która lubi takie produkty i chętnie testuje nowości Smile Oczywiście warto zwrócić też uwagę na ofertę drogerii, z której zamierzamy skorzystać. Ja chciałbym zdecydowanie polecić Wam sklep https://www.ezebra.pl/ Znajdziecie u nich bardzo duży wybór przeróżnych kosmetyków zarówno dla pań, jak i dla panów. Jestem przekonany, że jak sprawdzicie asortyment ezebry to coś Wam wpadnie w oko. W asortymencie mają wiele popularnych marek, ale także te mniej znane czy bardziej prestiżowe Big Grin W mojej opinii ten wybór również wpływa bardzo pozytywnie na chęć zrobienia zakupów właśnie u nich. Ja przyznam całkowicie szczerze, że do niedawna robiłem zakupy kosmetyczne raczej w sklepach stacjonarnych, ale obecnie nie wyobrażam sobie wrócić do tego zwyczaju. Przez internet prosperuje to znacznie szybciej i wygodniej. Jeszcze kiedy pod uwagę weźmiemy lepsze ceny to już w ogóle zakupy online wygrywają.

Jola1998

Użytkownik

1  

Dawałam kilka razy prezent w postaci kosmetyków, ale zwykle były to przede wszystkim produkty dobrej jakości. Czyli decydowałam się na przykład na naturalne i bezpieczne mydło siarkowe czy zestaw produktów wege. Myślę, że warto dawać tylko takie produkty.

wika16

Debiutant

**

0  

Spróbujcie ponio

brycen11

Debiutant

**

0  

Wydaje mi się, że każda kobieta chcę dostać taki prezent.

sumox

Debiutant

**

0  

Czy ktoś kojarzy sklep https://ktpi.pl/category/stylizacja-wlos...-do-wlosow jakie lakiery są waszym zdaniem najlepsze?

Baska44

Debiutant

**

0  

Każda kobieta będzie zadowolona z kosmetyków.

januszjaki

Użytkownik

0  

Moja kumpela ma wyjątkowo wrażliwą skórę, często ma problem z alergią, zazwyczaj pojawia się u niej na skórze pokrzywką, która swędzi no i nie ładnie wygląda... Martyna przez to jest trochę zamknięta w sobie i niechętnie pokazuje swoje ciało, jakiś czas temu powiedziała mi, że marzy jej się zmiana koloru włosów, jest naturalną blondynką, a chciałaby zmienić kolor na czekoladowy brąz... Postanowiłam spełnić jej marzenie, w tym celu szukałam farby do włosów która nie będzie uczulała, tak też wybrałam farbę marki Color&Soin - nie uczula bo nie ma amoniaku, pięknie pachnie przy aplikacji, doskonale pokryła stary kolor, a ponadto sprawiła że włosy nabrały blasku i stały się wyjątkowo miękkie POLECAM

joannaber

Debiutant

**

0  

Popieram, kosmetyki na prezent to najlepsza opcja.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS