Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kosmetyki na prezent

winko1

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Zdarza Wam się kupować kosmetyki na prezent? na jakie stawiacie i co można kupić każdemu bez obawy o to, że nie będzie używać? zbliża się czas imienin/urodzin i jak zwykle będzie problem z pomysłem na prezent, zestawy kosmetyków na https://www.maxdrogeria.pl/ do kupienia wydają się atrakcyjne, jak uważacie?

maxel88

Użytkownik

0  

Jeśli chodzi o upominki drogeryjne trzeba być ostrożnym, najbardziej uniwersalnym z takich prezentów wydają mi się perfumy. Zapach czy marka to jednak też kwestia gustu, ja osobiście bardzo polubiłem kombinacje zapachowe Lancome, na https://perfumy.pl/firm-pol-73-Lancome.html możesz zobaczyć jaki mają wybór perfum męskich i damskich, opisy dość dobrze odzwierciedlają to jak pachną.

maroko

Debiutant

**

0  

Jeżeli obdarowywaną jest kobieta, warto pomyśleć o prezencie, dzięki któremu zachowa piękna i młodą skórę na dłużej. Myślę o kosmetykach naturalnych od Calluna Medica. Jest to marka rekomendowana miedzy innymi przez Natalię Siwiec, która ochoczo wypowiada się o wysokiej jakości tych produktów. W dodatku kosmetyki te są na każdą kieszeń, bo obniżyli teraz ceny.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Moim zdaniem kosmetyki to całkiem dobry pomysł na prezent, zarówno dla kobiety, kal i dla mężczyzny Smile Ostatnio sama zamawiałam dla męża bardzo fajne kosmetyki do włosów American Crew, a że lubi on dbać o siebie, to prezent okazał się całkowicie trafiony Smile Zostawiam Wam link do sklepu, w którym można te kosmetyki nabyć, polecam, bo są naprawdę bardzo fajne Smile

Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2019 14:03 przez monikabert90.

hohomew

Użytkownik

0  

Wydaje mi się, że taki prezent dla kobiety to dobry pomysł. Szczególnie jeśli będą to jakieś naturalne kosmetyki do ciała. Kobiety lubią takie rzeczy i na pewno się ucieszą z podobnego prezentu

zuzkrzh

Debiutant

**

0  

Nasz sklep sprzedaje markowe perfumy cenionych producentów na świecie. Są to m.in. Dior, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana czy Valention itd. Na propozycję sprzedaży składa się duża wachlarz produktów. Proponujemy najlepsze nuty zapachowe dla kobiet i mężczyzn. Dla ludzi ceniących indywidualizm, mamy do zaoferowania unikatowe produkty. Gwarantujemy, że zakupy w naszym sklepie będą łatwe, bardzo szybkie i przyjemne. Dla ludzi chwalących sobie indywidualizm, mamy do zaoferowania unikaty w perfumach. Możemy zagwarantować, że zakupy w naszej drogerii internetowej będą łatwe, szybkie i przyjemne. Zapewniamy bardzo szybką i bezpieczną wykonanie wysyłek, dobre ceny i łatwy kontakt w razie potrzeby. Zachęcamy do obejrzenia oferty naszej perfumerii internetowej

donguan

Debiutant

**

0  

A co powiecie na to, żeby innemu facetowi kupić na prezent perfumy, albo kosmetyki w ogólności? Podobają mi się Carolina Herrera perfumy męskie na Ceneo.pl je widziałem i mógłbym je sprawić przyjacielowi. Ma 40-ste urodziny, a jego żona coś ostatnio narzekała, że Stefek nie zmienia zapachu.. Może być? Czy to raczej nie wypada, bardziej kobiety mogłyby sobie na coś takiego pozwolić?

januszjaki

Użytkownik

0  

Hejka,
    ja również zazwyczaj wybieram kosmetyki na prezent, w tym roku nie miałem problemu ze znalezieniem odpowiedniego podarunku dla mojej dziewczyny. Miesiąc przed urodzinami robiła zabieg keratynowy na włosy Amazon Keratin. Po nim wspomniała, że musi sobie kupić kosmetyki polecane do stosowaniu ,,po'' tego typu zabiegach, które będą dodatkowo pielęgnować jej włosy. Zamówiłem, więc jej wskazane kosmetyki i podarowałem na urodziny Smile bardzo ucieszyła się z prezentu

Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2019 11:11 przez januszjaki.

śpioszka

Debiutant

**

0  

sprawdź sobie meraki mydło na sznurki mango, ich peelingi i balsamy. To duńska firma i mają naturalne produkty, ja bardzo je lubie Smile

Kryska_33

Debiutant

**

0  

Według mnie dobre i markowe kosmetyki są super pomysłem na prezent Smile Ja uwielbiam jedną markę, szczególnie balsam https://www.le-petit-marseillais.pl/arty...chej-skory i jeśli miałabym okazję to bez namysłu podarowałabym go komuś w prezencie. Na pewno ta osoba byłaby zadowolona.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS