Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Kosmetyki na prezent

ewelina258

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja ostatnio kupowałam dla mamy bardzo fajny zestaw kremów na dzień i na noc. Bardzo ładnie zapakowane i co najważniejsze mama zadowolona z działania kremów od Noble HealthSmile

marika12

Debiutant

**

0  

Nie trzeba dobrze kogos znac zeby kupic mu kosmetyki, bo zestaw typu balsam+zel p/prysznic+krem do rak zapewnw ucieszy kazdego. Jezeli chodzi o perfumy to juz jest trudniej.

kopta

Użytkownik

0  

Hildegard Braukmann ma teraz dobre stawki na kosmetyki i przy takich okazjach warto z tego korzystać. Skoro coś jakościowego można kupić znacznie taniej, a przy okazji druga osoba na bank z tego skorzysta, to nad czym tutaj specjalnie się zastanawiać? Prezent ma być po prostu praktyczny.

Druhna21

Debiutant

**

0  

Jeśli nie znasz jej dobrze i nie wiesz jaką ma cerę, to będzie ciężko. Możesz kupić jakiś nawilżający krem do twarzy i rąk. Jeśli to kobieta to jakaś neutralna szminka też będzie w sam raz Smile

Mariia1990

Debiutant

**

0  

Wybierając kosmetyki na prezent warto kupić już coś porządnego i eleganckiego. Polecam wam pędzelki do makijazu z firmy Hakuro http://www.jpcosmetics.pl/brand/hakuro/ . Jak na swoją cenę to bardzo dobre pędzle i posłużą na pewno na lata. Pięknie wykonanie i co ważne miekkie. Na prezent idealne Smile

dareksior00

Debiutant

**

0  

jakie kosmetyki na prezent polecacie z jakiej firmy i czy do pielęgnacji czy makijażu dla dziewczyny?

88Paula

Debiutant

**

0  

Bardzo lubie kosmetyki z loreal i max factor, np. podklady i pudry w kamieniu.

magda906

Użytkownik

0  

Najlepsze moim zdaniem są idealnie dobrane kosmetyki naturalne. Zerknij na te marki z hurtowni http://jmcpoland.com/ - podpytaj jeśli masz wątpliwości.

misia8603

Debiutant

**

0  

Jak się nie znasz to może być ciężko Smile ale ja mogę polecić Ci mój ulubiony sklep https://tagomago.pl/katalog/354/s%C5%82odkie-zapachy/ tam mają fajnego bloga więc możesz poczytać co jest teraz na topie i coś dobrać a jak nie to może postaw na jakieś perfumy bo też mają w ofercie. Każdy produkt jest dokładnie i fajnie opisany więc zadanie już masz ułatwione a ceny też mają spoko Smile

elabarbara

Debiutant

**

0  

Oczywiście że kosmetyki można podarować w prezencie. Smile Ja mojej siostrze mam zamiar kupić naturalny antyperspirant Zechsal z wysoką zawartością magnezu. https://magvita.pl/kosmetyki-magnezowe/2...-75ml.html w ten sposób uzupełni też niedobór magnezu w swoim organizmie. Dokupię jeszcze jakieś inne naturalne i będzie zadowolona.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS